Koniński Budżet Obywatelski 2020

Koło KBO nikt z mieszkańców Konina nie powinien przechodzić obojętnie, jest to szansa by swoim głosem wpłynąć na otaczającą nas przestrzeń miejską. Jako stowarzyszenie promujące aktywność fizyczną przedstawiamy dwa duże projekty z którymi naszym zdaniem warto się zapoznać i oddać na nie swój głos! Pamiętaj zapoznaj się z wszystkimi małymi i dużymi projektami przyjętymi do Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

Wnioski duże:
nr 20 – RENOWACJA ORAZ ROZBUDOWA BOISKA SZTUCZNEGO NA STADIONIE IM. MARIANA PASKA W KONINIE PRZY ULICY DMOWSKIEGO 4 -Realizacja wniosku polega na wymianie nawierzchni sztucznej istniejącego boiska piłkarskiego oraz jego rozbudowy. Rozbudowa miałaby polegać na stworzeniu siłowni zewnętrznej oraz budowę trybuny dla widowni na stadionie piłkarskim przy ul. Dmowskiego. Projekt ma na celu podniesienie standardu wszystkich organizowanych tam rozgrywek, zarówno cyklicznych jak i okazjonalnych.

nr 24 – SPORT ARENA KONIN – Budowa Kompleksu sportowego „Sport Arena Konin ” składającego się z dwóch elementów: 1. Hali Pneumatycznej — tzw. balonu— zadaszenia boiska piłkarskiego na okres jesienno zimowy- na obecnie istniejącym boisku Orlik przy Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie, części kompleksu przeznaczonego do gry w piłkę nożną. 2. Profesjonalnego całorocznego zaplecza sportowo socjalnego.

Od 1 do 8 września głosujemy elektronicznie na wnioski, natomiast 8 września w lokalach wyborczych.
Link do głosowania: …..


Szczegóły odnośnie głosowania znajdziecie w dedykowanym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2651692954875105/

źródło: www.kbo.konin.pl