Kto podtrzyma zwycięską passe?

Zespoły PLAYARENY Konin pokazały, że mają w sobie tenor. Nie odpuszczają i chcą wygrywać co raz więcej, tworzą powoli serie zwycięstw. Trzecia kolejka może potwierdzić ich dominacje, może też zakończyć ich taniec ze zwycięstwami. Są też drużyny, które zapomniały, że sezon się zaczął i nie wzięli się do pracy. Trzecia Kolejka może dać im nowe podejście i szanse na pierwsze zwycięstwo.

ZTR Boys trafia w tej kolejce na Bianco. Biało-Czarni jeszcze mają przerwę między sezonami i jak nie przypomną sobie, że sezon już ruszył to ZTR czeka łatwa przeprawa.

Jot-Ł będzie mierzyć się z Dynamo Konin. Jot-Ł już teraz trafia do wagi ciężkiej.

Lżej nie będą mieć F Buty. Trafili oni na ElPak, który jest podrażniony przez ZTR Boys. ElPak będzie chciał wrócić na swoje tory i na pewno nie odpuści.

AKP Konin powalczą o pierwsze pkt z Zielonymi, ostatni pojedynek drużyn zakończył się zwycięstwem zielonych 9 do 3.

Gąsiory, które zaczynając z najcięższym rywalem teraz mogą schodzić jedynie na niższe poziomy. Wygrały mecz w poprzedniej kolejce i na pewno będą chciały utrzymać serie zwycięstw z PNZ Konin.

Pojedynek byłych mistrzów, to starcie drużyn FC Katy i KS Konin. Taki mecz może być pkt zwrotnym dla Katów nie raz pokazywali że zdarzają im się wpadki jednak na najlepsze drużyny potrafią się zmotywować. A KS na pewno będzie chciał podtrzymać passe zwycięstw.

3 kolejka do 13 września 2017.
F.C Bianconeri – ZTR Boys
Dynamo Quatro Konin – Jot-Ł Konin
KS ELPAK KONIN – F BUTY
AKP Konin – Zieloni Konin
PNZ Konin – Gąsiory FC
FC KATY – KS KONIN