Kto zostanie mistrzem jesieni? – zapowiedź 13 kolejki

13-kolejka

13 kolejka jest ostatnią przed rundą rewanżową, jednak nie ostatnią w tym roku gramy jeszcze 14 i 15 kolejkę a rundę zamykamy 13 grudnia 2016 (w grudniu zamykają orliki).

Hitem kolejki bez wątpienia jest starcie liderów KS ELPAK Konin i Dynamo Quatro Konin ten mecz może rozstrzygnąć kto zostanie mistrzem jesieni. Drużyny jeszcze w tym sezonie  nie przegrały i raczej miedzy sobą rozstrzygną która z ekip zdobędzie tytuł mistrza jesieni.

„Czerwona latarnia” drużyna FC Potęgi o swoje pierwsze punkty powalczy z Jot-Ł Konin które po 11 kolejkach z dorobkiem 8 pkt plasuje się na 12 pozycji, jednak ma do zagrania zaległe spotkania które mogą zmienić ich dorobek.

KS KONIN po przegranym spotkaniu z Dynamo traci kontakt z mistrzostwami Polski, zagrają z drużyną AKP której również nie wiedzie się w lidze po porażce z Bianco i FC Katy. Warunki atmosferyczne panujące w Koninie zapowiadają trudne i ciężkie spotkanie dla obu ekip.

Drużyna Zielonych podejmuje FC Katy zwycięzca tego pojedynku zbliży się do peletonu goniącego liderów rozgrywek.

Green Warriors zagra z F.C Bianconeri obie ekipy mają problemy z rozgrywaniem swoich spotkań i rzutem na taśmę kończą kolejkowe zmagania bądź z małym opóźnieniem. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania.

F Buty podejmują Husarię która ostatnio zaliczyła najwyższy awans w tabeli po rozegraniu zaległości.

W ostatnim pojedynku goniące liderów Gąsiory zagrają z drużyną Byle do Przerwy która po paru transferach radzi sobie coraz lepiej w rozgrywkach chodź „stare” ekipy konińskiej playareny nadal dotkliwie punktują beniaminka ligi.