Liga U-16 w Koninie? Otwieramy nowy rozdział w historii konińskich rozgrywek!

Przykładem innych miast Ambasadorowie z Konina postanowili uruchomić ligę dla najmłodszych zawodników, czyli rozgrywki U-16, które będą przeznaczone dla najmłodszych osób chcących rywalizować z innymi rówieśnikami z naszej miejscowości, korzystając z infrastruktury Orlików i boisk przyszkolnych.

Jak przystąpić do gry?

Co należy zrobić, aby dołączyć do rozgrywek? Wystarczy wejść TUTAJ, utworzyć własną drużynę i zaprosić do niej swoich kolegów. Uważacie, że ciężko będzie stworzyć zespół? To może szkolna reprezentacja? Zbierzcie swoich znajomych ze szkoły i rywalizujcie z innymi placówkami o tytuł Mistrza Konina szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich! Jeżeli inicjatywa przypadłaby Wam do gustu, chętnie uruchomimy specjalne ligi tylko dla szkół. Podejmijcie temat z Waszymi nauczycielami WF-u.

Dołącz do grupy na Facebooku

Aby ułatwić powstanie rozgrywek U-16 w Koninie, na Facebooku utworzona została specjalna grupa dla wszystkich zawodników konińskiej ligi U-16. Dzięki niej kapitanowie będą mogli umawiać mecze i szukać zawodników do gry, a sami gracze szukać zespołów, w których mogliby zagrać. W grupie są też doświadczeni Ambasadorowie z Konina – Łukasz Majewski i Kamil Szumiński, którzy pomogą Wam w dołączeniu do ligi i nie tylko.