Majówka w konińskiej 1 lidze – zapowiedź 18. kolejki

Warta kontra Gąsiory to najciekawsze spotkanie kolejnej serii spotkań w 1 lidze konińskiej. Poza tymi dwoma ekipami na murawę wyjdą także Iskra, FC Katy, KS Konin i Dynamo.

Warta 2015 Konin – Gąsiory FC

Hitem 18. kolejki jest starcie Warty z Gąsiorami. Wszystko dlatego, że zarówno zespół Marcina Duryńskiego, jak i ekipa Marcina Maciejewskiego wciąż liczą się w walce o przepustki na Mistrzostwa Polski. Ich bezpośrednia konfrontacja z pewnością przyniesie mnóstwo emocji.

KS ORLICO KONIN – KS ELPAK KONIN

Byli mistrzowie Konina majówkę spędzą grillując bądź spijając nektar bogów i ciesząc się promieniami słonecznymi. Orlico nie przystąpi do tego meczu z powodu braków kadrowych.

Iskra Konin – FC KATY

Aktualny mistrz Konina podejmuje drużynę Iskry, prowadzoną przez Dominika Figurę. Faworytem spotkania z pewnością są Katy, jednak piłka potrafi płatać figle, dlatego nie można ogłaszać zwycięzcy przed rozpoczęciem rywalizacji.

AKP Konin – FC Protezy

Team Dawida Hossy może zaplanować majówkę wspólnie z chłopakami z Elpaku. Protezy również nie wyjdą bowiem w najbliższej kolejce na boisko.

KS KONIN – Dynamo Quatro Konin

Spotkanie w kategoriach walki „Dawida z Goliatem”. Dynamo, po dość dobrym okresie w 2 lidze, kompletnie nie daje rady w najwyższej klasie rozgrywkowej, przegrywając mecz za meczem. Wtorkowa porażka w Pucharze Konina może jednak zmotywować zespół Mateusza Nurkiewicza, który będzie chciał podnieść się z kolan właśnie w meczu przeciwko byłym mistrzom Konina. Czy KS Konin pozwoli się pokonać? Chyba mało kto w to wierzy…