Medilf-sport partnerem rozgrywek w Koninie

Playarena Konin pozyskuje kolejnego partnera. Tym razem jest nim nowo otwarty gabinet fizjoterapii  przy ul. Grunwaldzkiej 6, znajdujący się w starej części miasta Konina.

Czym zajmuje się Medilf-sport?
Medilf-sport świadczy kompleksowe usługi w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu. W Medilf-sport wykonywany jest również kinesiotaping (metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze) oraz zabieg falami uderzeniowymi, wykorzystywany jako metoda leczenia przewlekłego bólu. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanego fizjoterapeutę sportowego i w znacznym stopniu przyspieszają rekonwalescencję.

Na czym będzie polegać współpraca?
Dzięki wstępnemu porozumieniu wszyscy zawodnicy, grający regularnie w konińskiej Lidze Nike Playarena, mogą liczyć na stosowne zniżki oraz pakiety promocyjne zabiegów, które z pewnością szybciej pomogą wrócić do zdrowia oraz gry na konińskich orlikach. W tym celu należy kontaktować się z Ambasdorem Playarena – Łukaszem Majewskim. Ponadto, w ramach współpracy w gabinecie powieszone zostały plakaty promujące Ligę Nike Playarena w Koninie.

Wszystkich zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego nowego partnera:
https://pl-pl.facebook.com/pages/Medilf-sport/1475444069363508.