Mistrz i vice pewni udziału w Mistrzostwach – Ranking Miast

16 grudnia liderzy miast otrzymali informację o ocenie w rankingu miast. Do Lidera Konina wraz z oceną przysłano informację że uplasowaliśmy się na 4 miejscu w rankingu czego konsekwencją jest dodatkowa przepustka dla vice mistrza na eliminacje Mistrzostw Polski. Idziemy na rekord? Już dziś wiemy że po rundzie jesiennej mamy dwie przepustki i minimum dwie ekipy z Konina wezmą udział w eliminacjach Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena. Oczywiście dalszy rozwój miasta pozwoli nam na wywalczenie kolejnych przepustek i wysłanie kolejnych reprezentantów na wspomniane mistrzostwa!
Do tej pory udało nam się dwa razy wysłać 3 drużyny na eliminacje były to imprezy organizowane w Gryfinie oraz we Włocławku (udział konińskich drużyn w mistrzostwach). Liczymy że rok 2017 będzie rekordowy pod względem przepustek dla Konina na MP!

Do tych miast wędrują dodatkowe przepustki na eliminacje Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena. Wielkie Gratulację i liczmy na to, że na koniec sezonu oceny u wszystkich pójdą w górę!