Ostatnia ligowa kolejka – zapowiedź 15 kolejka

15-kolejka

Aż mi smutno zaczynać zapowiedź tej kolejki.  Liga zostanie przerwana do kwietnia i to jest szczerze smutne.

Żeby jednak nie było zbyt melancholijnie, pamiętajmy, że czekają nas jeszcze gorące mecze na chłodnej murawie.

Niezaprzeczalny hitem kolejki jest pojedynek Pizzerek z Gąsiorami. Mistrz pierwszej rundy będzie musiał stoczyć bój z drużyną, która znajduje się na ostatnim miejscu podium.

Mecze przy których najlepsi typerzy mogliby się zaskoczyć, to : ,,El Pak’’ Vs Zieloni, Katy vs Husaria i F Buty Vs Jot-Ł Konin. Jeśli są odważni , polecam w komentarzach pobawić się w obstawianie. Ja osobiście należę do osób, które tego wyzwania się nie podejmą, gdyż te mecze na pewno będą zacięte. Jednego czego jestem tu pewien, to tego, że drobne detale będą decydować o wyniku w tych meczach.

Ostatnio stawiałem, że Byle do przerwy  będzie ostro walczyć, by utrzeć nosa Pizzerkom. Drużyna Mateusza Nurkiewicza udowodniła mi, że chłopaki z Byle do przerwy mają kryzys, jeżeli AKP pokaże swoją najlepszą grę wynik powinien być dla nich pozytywny.

Bianconerri vs Fc Potęgi. Biało-Czarni będą chcieli zakończyć ten rok zwycięstwem, jednak to jest dobry moment dla zawodników Fc Potęg, żeby się odbić i zdobyć punkty. Zwłaszcza, że Bianco w ostatnim meczu wygrali rzutem na taśmę w ostatnich minutach .

Drużyna z piątego miejsca ( w momencie pisania z piątego, chodzi o KS Konin) będzie mierzyć się z drużyną z trzynastego. Dla większości wynik może być oczywisty, jednak miałem okazję grać przeciwko Green Warriors. Drużyna z potencjałem która w końcu zaskoczy. Kto wie może uda im się ukraść punkty KS’owi.

Jednego można być pewnym. Ostatnia kolejka w tym roku będzie bardzo ciekawa.