Otwieramy Ligę 30 +

Zapraszamy do nowej odsłony rywalizacji w lidze szóstek piłkarskich Playarena Konin!

Liga 30+ to pilotażowy projekt skierowany do osób od 30 roku życia, którzy mają ograniczone zasoby czasowe a mimo wielu ważnych obowiązków (Rodzina, Praca) chcą poprawiać swoje zdrowie po przez aktywność fizyczną i rywalizację na konińskich orlikach.

Aktywność fizyczna jest nieodłącznym atrybutem życia człowieka. Wynika ona z wrodzonych potrzeb organizmu i nabytych umiejętności. Odpowiednio dobrana aktywność ruchowa sprzyja rozwojowi organizmu, pomnażaniu i zachowaniu zdrowia. Ruch rozwija mięśnie, wpływa na prawidłowy wzrost i kształt kości, rozwija układ krążeniowo-oddechowy, podnosi sprawność i wydolność fizyczną.

Jeśli uważasz, że kapcie i pilot nie są twym przeznaczeniem, zakładaj profil swojej drużyny zapraszaj do niej swoich znajomych i włączcie się do sportowej rywalizacji.

Oferta skierowana jest do nowych drużyn które chciały by poznać nasze rozgrywki oraz dla wszystkich obecnie grających drużyn (warunek utworzenia dodatkowej drużyny 30+).

Liga 30 +:
– 0 zł wpisowego,
– Liga Open (można utworzyć drużynę w każdej chwili),
– Brak terminarza,
– Brak okna i limitów transferów,
* Warunek wszyscy w drużynie muszą mieć min 30 lat,

Zapraszamy do nowej rywalizacji ligi 30+ ZAPISZ SIĘ TU

Jeżeli projekt zostanie pozytywnie odebrany przez środowisko na pewno będzie kontynuowany w sezonie 18/19 na zasadach które wspólnie ustalimy z zaangażowanymi drużynami w ligę 30+.
Grupa na Facebooku dla zainteresowanych ligą 30+