Otwieramy okno transferowe!

Za nami ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2019/20, więc otwieramy okno transferowe!
Każda drużyna ma prawo do zgłaszania nowych zawodników do swojej drużyny przez poniższy formularz.

pkt dotyczące transferów z regulaminu :

15.  Ile razy w ciągu sezonu mogę zmienić drużynę, w której gram?

Organizatorzy rozgrywek wprowadzają okna transferowe, zawodnicy mogą zmieniać drużyny tylko w wyznaczonym terminie (w trakcie sezonu) oraz dołączać do drużyny jako nowy zawodnik. Okno transferowe trwa do 27 lipca 23:59 (1 sierpnia 1 kolejka) i od 20 listopada 2019 do 25-02-2020 (od zakończenia ostatniego ligowego spotkania drużyny w rundzie jesiennej), wszystkie transfery w oknach transferowych należy zgłaszać do organizatora przez specjalny formularz, szczegóły u organizatorów.


16. Transfery:

  • Transfer ratunkowy – drużyna może zgłosić do Organizatora ligi przez formularz w trakcie sezonu potrzebę dopisania 4 zawodników którzy nie grali (nie byli zgłoszeni) dotychczas w aktualnym sezonie w żadnej drużynie. Takie koło ratunkowe można zrobić tylko raz w trakcie trwania całego sezonu, poza oknem transferowym. (jednorazowy transfer 4 zawodników bądź cztery transfery po jednym zawodniku).
  • pkt 16.1 każdy zawodnik ma prawo reprezentować tylko jedną drużynę w lidze oraz w pucharze miasta,
  • pkt 16.2 każdy zawodnik uczestniczący w rozgrywkach może zmienić przynależność klubową jedynie podczas okienka transferowego którego czas określa organizator (wyjątek transfer ratunkowy z nowymi zawodnikami),
  • wyjątkiem od okna transferowego jest rozwiązanie drużyny, po wykonaniu wszystkich czynności porządkujących (zerowanie dorobku drużyny i ustawienie walkowerów) zawodnicy mają prawo przejść do dowolnej drużyny (transfer ratunkowy i transfer okna transferowego), nie mogą uczestniczyć w rozgrywkach pucharowych jeżeli reprezentowali już jakąś drużynę.
  • Rozwiązanie drużyny rezerw jest równoznaczne z zawieszeniem zawodników w rozgrywkach miejskich ligowych i pucharowych.
  • Warunkiem dodatkowego transferu jest przejście z drużyny rezerw do drużyny pierwszoligowej zgodnie z pkt 6.2.2
  • Drużyna która zakończyła sezon/rundę (zagrała wszystkie zaplanowane spotkania ligowe i pucharowe) automatycznie otwiera okno transferowe do momentu rozpoczęcia nowego sezonu/rundy patrz pkt 15 regulaminu.

Nieuprawniony zawodnik w drużynie podczas meczu powoduje automatyczny walkower (wynik 10:0 i 3 pkt) dla drużyny przeciwnej (zgłaszającej protest przed, w trakcie i po spotkaniu).

Formularz transferowy:

W najbliższym czasie ukażą się podsumowania i rankingi rundy.