Otwieramy okno transferowe.

Zakończyliśmy ostanie spotkanie w rundzie jesiennej, wprowadzony wynik automatycznie uruchamia okno transferowe. Zgodnie z zapisem w regulaminie okno otwieramy od 30 listopada (okno jest otwarte dla drużyn które rozegrały 11 spotkań w rundzie Jesiennej) a zamknięcie nastąpi 1 marca.

Każdy kapitan bądź zawodnik który zamierza zmienić drużynę w oknie transferowym musi wypełnić poniższy formularz transferowy, jest to konieczny proces w celu przeniesienia danych zawodnika do nowej drużyny.

Regulamin rozgrywek

3.5. Ile razy w ciągu sezonu mogę zmienić drużynę, w której gram?

W ciągu sezonu dwa razy* można zmienić przynależność klubową w obrębie jednej klasy rozgrywek. Po wykorzystaniu tego limitu, opcja dokonywania transferów przez zawodnika będzie zablokowana. Nie ma możliwości wypożyczania zawodników na pojedyncze mecze.  W wybranych miastach rozgrywek Ligi Nike Playarena regulamin miejski przewiduje możliwość dokonania transferu tylko podczas okienka transferowego: letniego i zimowego (szczegóły na końcu regulaminu w punktach dotyczących rozgrywek w konkretnym mieście).

* regulamin miejski zmienia ten zapis. Organizatorzy rozgrywek wprowadzają okna transferowe, zawodnicy mogą zmieniać drużyny tylko w wyznaczonym terminie oraz dołączać do drużyny jako nowy zawodnik. Okno transferowe trwa do 25 sierpnia 23:59 (26 sierpnia 1 kolejka) i od 30 listopada 2017  (od zakończenia ostatniego ligowego spotkania w rundzie jesiennej) do 01-03-2018 (do godziny 12:00), wszystkie transfery w oknach transferowych należy zgłaszać do organizatora przez specjalny formularz, szczegóły u organizatorów

  • pkt 3.4 każdy zawodnik ma prawo reprezentować tylko jedną drużynę w lidze oraz w pucharze miasta,
  • pkt 3.5 każdy zawodnik może zmienić przynależność klubową jedynie podczas okienka transferowego którego czas określa organizator.

Formularz można wypełnić bezpośrednio w tym komunikacie bądź na dedykowanej zakładce link do formularza: https://goo.gl/forms/FcnMFA3xIO27D6Be2

Formularz transferowy

Zestawienie transferów jest jawne i dostępne pod adresem strony.