Mobilne Biuro Ubezpieczeń

Mobilne Biuro Ubezpieczeń oferuje pełen pakiet produktów ubezpieczeniowych. Z nami ubezpieczysz swój majątek oraz zabezpieczysz się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia:

 • Komunikacyjne
  Sprawdź ofertę na obowiązkowe ubezpieczenie OC dla swojego pojazdu. Dodatkowo oferujemy ubezpieczenia AC, mini AC, Asisstance, Pomoc w drodze, Auto Szyby, NNW, NNW max czy Auto Ochrona Prawna.
 • Majątkowe
  Wszechstronne ubezpieczenie domu lub mieszkania da ci poczucie bezpieczeństwa. Ruchomości domowe, szklane przedmioty, pomoc assistance, a nawet OC w życiu prywatnym – wszystko to można objąć odpowiednią polisą.
 • Życie
  Polisa na życie zapewnia spokój ubezpieczonemu oraz jego bliskim, po przez wsparcie finansowe na wypadek nie przewidzianych zdarzeń losowych. Wybierzemy dla ciebie najlepszy produkt, a ty będziesz mógł spokojnie pracować lub uprawiać swój ulubiony sport nie martwiąc się, że pozostaniesz bez pomocy w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
 • Turystyczne
  Jeśli panujesz wyjazd za granicę to po za spakowaniem bagażu nie zapomnij o zakupieniu odpowiedniej polisy. Ubezpieczenie turystyczne Wojażer ochroni cię w przypadku nieprzewidzianych kosztów leczenia za granicą, które sięgają nawet kilkaset tysięcy złotych.
 • Dla Firm
  Jesteś przedsiębiorcą? Posiadamy pakiet ubezpieczeń, który kompleksowo zabezpieczy twoją firmę oraz działania z nią związane w jednej polisie. W ofercie mamy również ubezpieczenie OC przedsiębiorcy, OC przewoźników oraz  ubezpieczenia grupowe.

Więcej o produktach na stronie: www.mbukonin.pl
Dla zawodników Playareny atrakcyjne zniżki.