Playarena Konin

PLAYARENA KONIN = MINIFOOTBALL KONIN

Rozgrywki Playarena.pl w Koninie powstały w sezonie 2012/2103 dzięki inicjatywne Łukasza Majewskiego, po 5 sezonach działania rozgrywek dnia 09.07.2017 zebranie założycielskie podjęło uchwałę o stworzeniu Konińskiego Stowarzyszenia MiniFootball w celu dalszego zarządzania rozgrywkami Playarena.pl w Koninie. Więcej o stowarzyszeniu….

W sezonie 2016/2017 powstała strona internetowa www.playarenakonin.pl która pełni funkcje czytelnego archiwum oraz skarbnicy wiedzy o aktualnym sezonie oraz dotychczasowych sezonach rozegranych w konińskich rozgrywkach.

Wszystkie drużyny grające w konińskich rozgrywkach zobligowane są posiadać aktualne konto drużyny w serwisie ogólnopolskich rozgrywek piłki nożnej sześcioosobowej www.playarena.pl jest to warunek niezbędny do udziału w rozgrywkach.

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach! Mam nadzieję że w łatwy sposób odnajdziecie na stronie wszystkie informację na interesujące Was tematy. Pamiętajcie że jesteśmy cały czas w trakcie budowy i uzupełniania naszej witryny.
Wszystkie błędy zgłaszajcie na adres e-mail do Łukasza. lukasz@playarenakonin.pl

Zapraszamy na naszą główną stronę rozgrywek www.konin.playarena.pl