Po 1 kolejce 2 ligi F.C Bianconeri na czele

Za Nami 1 kolejka 2 ligi

Drużyny wszystkie dostarczyły emocji w swych potyczkach  piłka w bramce wpadała 35 krotnie.

Warta 2020 Konin – F.C Bianconerii

Beniaminek zagrał 1 mecz w lidze z zespołem który trwa w nich 10 lat do przerwy nieznacznie przegrywał 1:3 lecz liczył na odwrócenie losów meczu , jednak Bianconeri w 2 połowie  niedali  złapać kontaktu Warcie ostatecznie pokonując swych rywali 10:4

Tigers Konin – FS Konin

Choć FS grał w 6 a Tigers w 12 w 1 połowie najpierw prowadzili Tigers a na przerwe po wyrównanej połowie obie ekipy schodziły z wynikiem 1:1 , waleczni Fs mimo 2:1 na początku strzelili rywalom 3 bramki ci odp na 6 min przed końcem 3 trafieniem i wiecej bramek w tym meczu nie padło pokonując Tigersów 4:3

KWK Konin – Gąsiory FC

Kolejny nowy zespół w naszych rozgrywek podejmował słynną waleczną drużynę Gąsiorów do przerwy ku zdumieniu typerów to gospodarze na przerwę schodzili z wynikiem 2:1. Po przerwie wiele zwrotów akcji bardzo ciekawy mecz przyniósł rostrzygniecie na strone faworytów

Gąsiory pokonały po meczu jak u Hitchcoka rywali 8:6