Czy KS Elpak Konin zdobędzie mistrza?- podsumowanie 11 kolejki

11-kolejka-wyniki

11 kolejka zmagań przyniosła nam następujące rozstrzygnięcia wynikowe:

Lider rozgrywek- drużyna Elpaku wygrała mecz z niżej notowanym rywalem Gąsiorami FC (miejsce 4 w tabeli) , stosunkiem bramek 8 do 4. KS Elpak Konin umacnia się na pozycji lidera, doprowadzając do tego, że pozostała czołówka rozgrywek, będzie się musiała nieźle natrudzić by ich dogonić, aczkolwiek to nie koniec sezonu, i sprawa wydaje się być otwarta.

KS Konin wypunktował rywala wygrywając z zespołem Byle do Przerwy aż 29 do 5. KS Konin będzie się starał nadrobić stratę punktową do lidera rozgrywek. Aktualnie zajmuje miejsce 3 w tabeli. Byle do Przerwy plasują się na 10 miejscu.

Drużyna, również z aspiracjami na wysoką lokatę w tabeli- Dynamo Quatro Konin podejmowało w 11 kolejce FC Katy, wygrywając 17 do 3. Aktualnie Dynamo zajmuje 2 miejsce w tabeli, a FC Katy okupują 5 miejsce.

Mecz drużyn sąsiadujących w tabeli- F Buty z Zielonymi Konin, zakończył się wynikiem 11 do 5 dla Butów. Obie drużyny po 11 kolejce mają po 18 punktów, natomiast F Buty lepszym bilansem plasują się o oczko wyżej w tabeli, na miejscu 6, a Zieloni na 7.

Mecz pomiędzy wyżej notowanym rywalem w tabeli- AKP Konin z F.C Bianconeri zakończył się zwycięstwem niżej notowanego rywala- F.C Bianconeri 10 do 2. AKP Konin zajmują miejsce 8  w tabeli, a F.C Bianconeri 11.

Husaria Izoserwis Konin odniosła zdecydowane zwycięstwo nad FC Potęgami, stosunkiem bramek 13 do 5. Husaria z dorobkiem 11 punktów plasuje się na miejscu 9 w tabeli, natomiast FC Potęgi zajmują 14 miejsce,  czekając na pierwsze punkty.

Czołówka drużyn w górnej części w tabeli, jak i tych z dolnej, widać że się klaruje. Nie może za to przesądzać wygranej w lidze, którejś z drużyn, gdyż sprawa nadal jest otwarta. Miejmy nadzieję, że drużyny z dolnej części tabeli również będą starali się nawiązać walkę, z wyżej notowanym rywalem.

11-kolejka-tabela11-kolejka-roszady-tabela