Podsumowanie 2 kolejki.

2 kolejka konińskiej ligi Nike Playarena nie przyniosła zmiany lidera. I tak po drugim meczu liderem pozostała drużyna Dynamo Quatro Konin, która podejmowała  Gąsiory FC, wygrywając drugi mecz stosunkiem 5 do 3. Gąsiory FC spadły na miejsce 8.

Ubiegłoroczny zwycięzca rozgrywek KS Elpak Konin wygrał z drużyną Zieloni Konin 10 do 4 i przesunął się na miejsce 3 w tabeli utrzymując komplet pkt. Zieloni Konin zajmują obecnie miejsce 10.

Bardzo wysokie zwycięstwo zanotowała drużyna KS Konin nad Green Warriors wygrywając aż 32 do 0. Drużyna KS Konin zanotowała awans w górę tabeli, na miejsce 6, a Green Warriors spadek na ostatnie miejsce.

Niespodziewanym wynikiem remisowym 8 do 8 zakończył się mecz Husari Izoserwis Konin  (miejsce 5) z FC Katy (miejsce 4).

Wynik sugeruje łatwe zwycięstwo drużyny F Buty nad Jot-Ł 11:0 i tak w pojedynku beniaminków F buty utrzymuje komplet punktów a ich przeciwnik o pierwsze pkt powalczy ponownie w 3 kolejce.

Mecz pomiędzy FC Potęgi, a F.C Bianconeri (7 miejsce) zakończył się wynikiem 2 do 11 na korzyść FC Katów (4 miejsce).

AKP Konin odniosło pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, zwyciężając z zespołem Byle do przerwy 14 do 7, i przesunęli się na miejsce 9 w tabeli. Drużyna Byle do przerwy aktualnie zajmuje miejsce 13.

screenshot-playarena pl 2016-08-19 08-44-21

Czy niespodziewany lider Dynamo Quatro Konin utrzyma pozycję lidera, oraz czy rywalizacja poszczególnych drużyn będzie jeszcze bardziej wyrównana?

O tym będziemy się  mogli przekonać już w nadchodzących kolejkach.