Podsumowanie 3 kolejka

 Liga nabiera rozpędu. Lider bez zmian.

3 kolejka  konińskiej ligi Nike Playarena przyniosła znacząco wysokie wyniki bramkowe, stosunkowo dość rzadko spotykane w piłce nożnej.

3 kolejka mecze

Nie zmienił się dotychczasowy lider rozgrywek Dynamo Quatro Konin, który podejmował drużynę AKP Konin, i wygrał stosunkiem bramek 13 do 5. AKP Konin zajmują obecnie 10 lokatę

Mistrz ligi z poprzedniego roku KS Elpak Konin mierzył się w 3 kolejce z Green Warriors, wygrał zdecydowanie 15 do 1. KS Elpak Konin zajmuje aktualnie 2 miejsce w rozgrywkach, natomiast Green Warriors 14 miejsce w tabeli.

Również wysokie zwycięstwo odniosła drużyna Jot-Ł Konin nad F.C Bianconeri  wygrywając 11 do 5. Dla drużyny Jot-Ł Konin to pierwsze pkt w sezonie, aktualnie plasują się na 11 miejscu w tabeli, a F.C Bianconeri na 9.

Dwucyfrowy zwycięski wynik odniosła drużyna KS Konin,  nad Husarią Konin osiągając wynik 20 do 6. KS Konin zajmuje miejsce 4 w tabeli i na tą chwilę ma najkorzystniejszy bilans bramkowy, natomiast Husaria Konin miejsce 8.

Dominację strzelonych bramek również udzieliła się drużynie-Zielonym Konin, którzy wygrali z Byle Do Przerwy 12 do 5. Zieloni Konin zajmują 7 miejsce w tabeli, a zespół Byle Do Przerwy 13.

F Buty podejmowały drużynę Gąsiory F, przegrywając 5 do 8. F Buty aktualnie zajmują 5 miejsce w tabeli, a Gąsiory FC miejsce 6. Drużyny po 3 kolejkach na swoim koncie zgromadziły 6 pkt.

Niższym wynikiem bramkowym od poprzednich zakończył się mecz pomiędzy FC Katy z FC Potęgi. FC Katy wygrały 6 do 2. Plasują się na 3 miejscu w tabeli, a FC Potęgi 12.

3 kolejka