Podsumowanie 5 kolejki

5-kolejka-wyniki

Aktualny lider rozgrywek  Dynamo Quatro Konin podejmował  Green Warriors i wygrał swój mecz stosunkiem bramek 15 do 2. Drużyna Green Warriors zajmuje niestety nieprzerwanie ostatnie miejsce w tabeli, bez żadnego punktu.

Zdecydowaną wygraną odniosły również drużyny  KS Elpak Konin i KS Konin. Zajmująca 2 miejsce po czterech kolejkach, drużyna KS Elpak Konin podejmowała FC Potęgi i wygrała 13 do 0, utrzymując 2 miejsce i mając jako jedna drużyna  z dwóch komplet punktów po 5 kolejach. FC Potęgi zajmują miejsce 13.
KS Konin wygrał z drużyną Jot-Ł-Konin stosunkiem bramek 12 do 7, i awansował na 3 miejsce w tabeli. Jot-Ł-Konin spadło o jedno oczko niżej, z 11 na 12 miejsce w tabeli.

FC Katy odnotowały pierwszą porażkę w sezonie,  przegrywając z F Buty stosunkiem bramek 7 do 8. FC Katy spadły z miejsca 3 na 5 miejsce w tabeli. F Buty odnosząc wygraną utrzymały 6 miejsce.

Jedyny remis w tej kolejce spotkań padł w meczu pomiędzy  Husarią Izoserwis Konin                                z zespołem  Byle Do Przerwy, mecz zakończył się wynikiem 6 do 6. Husaria Izoserwis Konin spadła o jedno oczko niżej w tabeli, z 9 na 10 miejsce, a drużyna Byle do Przerwy awansowała z miejsca 12 na 11.

Znajdująca się wyżej w tabeli drużyna Gąsiorów FC podejmowała zespół F.C. Bianconeri, wygrywając 9 do 2. Gąsiorów FC awansowały z 5 na 4 miejsce, a F.C. Bianconeri spadli z 7 na 8 miejsce.

Zieloni Konin podejmowali drużynę AKP Konin, i przegrali mecz 6 do 10. Dzięki wygranej AKP Konin przesunęło się z 10 na 7 miejsce w tabeli, a Zieloni Konin spadli z miejsca 8 na 9.

5-kolejka