Podsumowanie 6 kolejki

Po 6 kolejce zmiana lidera 1 ligi na fotel wskakuje KS Elpak Konin dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu po za tym bez sensacji.

6-kolejka-podsumowanie

KS ELPAK KONIN rozbił 21 do 3  dwunastą drużynę w tabeli Jot-Ł dzięki lepszemu bilansowi zasiada na fotelu lidera i ma 8 bramek przewagi nad drugą drużyną.

Ustępujący lider Dynamo pokonuje drużynę Husarzy stosunkiem 12 do 5. Szersza relacja na stronie Dynama.

AKP KONIN lepsi od Green Warriors. Amatorzy rozstrzelali się w pojedynku z wynikami tracąc zaledwie jedną bramkę. Drużyna wojowników to beniaminek naszej ligi który czeka na swoje pierwsze pkt.

Gąsiory FC pokonują drużynę Zielonych Konin i meldują się w ścisłej czołówce drużyn miedzy którymi może rozegrać się walka o tytuł mistrzowski. Dla Zielonych Konin dziesiątej drużyny po 6 kolejkach to 3 porażka z rzędu.

Byle do przerwy odnosi drugie zwycięstwo w naszych rozgrywkach, drużyna Karola Guźniczaka nie zdołała wywalczyć punktu i nadal plasuje się na 13 miejscu w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.

Starzy znajomi spotkali się 26 września. Górą drużyna FC KATY która pokonuje F.C Bianconeri stosunkiem 7 do 3. Zespół Piotra Borkiewicza potwierdza aspirację do walki o kolejną szansę gry na turniejach eliminacyjnych.

W ostatnim spotkaniu 6 kolejki zmierzyły się drużyny KS KONIN i F Buty, lepsi okazali się ci pierwsi  wygrywając 13 do 4.

tabela-6-kolejka