Podsumowanie 7 kolejki

screenshot-playarenakonin-pl-2016-10-03-10-29-10

7 kolejka zmagań obfitowała w dwucyfrowe wyniki meczów. Wygrywały drużyny, które zajmowały wyższe miejsca w tabeli, wyjątek stanowił mecz pomiędzy FC Katy z Gąsiory FC. 2 mecze przełożone.

Drużyna FC Katów zajmującą miejsce 5 po 6 kolejkach podejmował zespół, który lokował się o jedną pozycję wyżej- Gąsiory FC. Wynik zakończył wygraną niżej lokowaną drużyną w tabeli FC Katów 12 do 4, dzięki czemu drużyny aktualnie zamieniły się miejscami w tabeli.

KS Konin podejmował drużynę F.C. Bianconeri, faworyt tego meczu nie zawiódł, mecz skończył się wygraną 17 do 4 na korzyść KS Konin. KS Konin aktualnie plasują się na 2 miejscu, a F.C.Bianconeri zajmują miejsce 10.

Drużyna Dynamo Quatro Konina, która okupuję miejsce 2 w tabeli, podejmowała zespół znacznie niżej notowany, drużynę FC Potęgi. Również w tym meczu odbyło się bez niespodzianek. Dynamo Quatro Konina wygrało swój mecz 16 do 2. Aktualnie Dynamo Quatro Konina awansowało na miejsce 1 w tabeli, aczkolwiek należy zwrócić uwagę, że KS Elpak Konin przełożył mecz 7 kolejki, i sytuacja w tabeli m.in. pomiędzy tymi drużynami może ulec zmianie.

AKP Konin podejmowało w 7 kolejce drużynę Husiari Izoserwis Konin, i wygrało swój mecz 8 do 5.  AKP Konin obecnie zajmuje miejsce 7 w tabeli, natomiast Husaria miejsce 11.

Również wyżej notowany rywal w tabeli, niż swój przeciwnik w 7 kolejce, drużyna Zielonych Konin, wygrała swój mecz z beniaminkiem rozgrywek, zespołem Green Warriors 11 do 6. Zieloni Konin zajmują 8 miejsce w tabeli, natomiast Green Warriors nadal czekają na swoje pierwsze ligowe punkty.

Należy podkreślić, że sytuacja w tabeli po 7 kolejce może ulec zmianie,  ze względu na przełożenie dwóch meczy pomiędzy drużynami KS Elpak Konin z F Buty, oraz zespołami Byle Do Przerwy z Jot Ł Konin. Czekamy na rozstrzygnięcia powyższych meczy.

tabela-7-kolejka