Przed nami mecze 7. serii spotkań

W Koninie zbliża się ostateczny termin na rozegranie meczów 7. kolejki 1 ligi w sezonie 2015/2016. Konfrontacje w ramach tej serii spotkań muszą się bowiem odbyć do 8 listopada. Jakie starcia czekają nas w najbliższych dniach?

KS Elpak Konin – Iskra Konin

KS Elpak Konin to kolejna drużyna, stająca na drodze Iskry, która ma na swoim koncie tytuł Mistrza Konina. Zdecydowanym faworytem jest więc utytułowany Elpak, choć pytanie brzmi, czy Iskra podejmie rywala i stanie do rywalizacji w wyznaczonym terminie. Poprzedni mecz z 6. kolejki gracze Iskry oddali bowiem walkowerem na rzecz KS Konin i są obawy, że teraz może być podobnie. Zawodnicy i sympatycy Elpaku mają jednak wielką nadzieję, że spotkanie ostatecznie się odbędzie, a zwycięstwo odniesione na boisku umocni ich na pozycji lidera tabeli.

FC Protezy – KS Orlico Konin

Drużyna Protez notuje ostatnio spadek formy, przegrywając dwa ostatnie spotkania. Tym razem jej przeciwnikiem będzie Orlico, które nie wygrało z kolei jeszcze żadnego meczu, a co za tym idzie, nie licząc walkowerów, nie zdobyło punktu na konińskich orlikach. Szalę zwycięstwa powinny przechylić na swoją korzyść Protezy, lecz w składzie Orlico jest wielu doświadczonych zawodników i na pewno nie można ich przekreślać.

Gąsiory FC – KS Konin

Spotkanie Gąsiorów z KS Konin zostało rozegrane we wcześniejszym terminie. O tym, jaki był wynik i przebieg tego spotkania, poinformujemy w artykule podsumowującym 7. kolejkę.

AKP Konin 3:0 Sparta Zdechłe Żółwie (wo.)
FC Katy 3:0 KKS Chuwdu KKS (wo.)

W 7. kolejce pauzują FC Katy i AKP Konin. Obie ekipy zgarną po trzy punkty bez wychodzenia na boisko, gdyż otrzymają walkowery za mecze z KKS Chuwdu KKS i Spartą Zdechłe Żółwie.