Przed nami przedostatnia kolejka w rundzie jesiennej. Hitem klasyk rozgrywek!

KS Elpak Konin kontra KS Konin – to właśnie w przedostatniej kolejce rundy jesiennej czeka nas niezmienny od lat klasyk rozgrywek. Oprócz niego w 8. serii spotkań Katy zmierzą się z Iskrą, a AKP podejmie zespół Gąsiorów.

FC Katy – Iskra Konin

Iskra Konin na skraju przepaści – tak można opisać sytuację drużyny, która w ostatnim czasie oddała dwa mecze walkowerem. Co dziesiątkuje Iskierkę? Strach przed rywalami (KS Konin, KS Elpak Konin) czy może problemy kadrowe? Nie wiadomo, ale aktualny mistrz Konina pauzował w ostatniej kolejce i z pewnością jest żądny gry oraz sprawdzenia ustawień przed ważnym spotkaniem, które czeka go już w 9. kolejce.

KS Elpak Konin – KS Konin

Elpak i KS to drużyny, które są od początku istnienia rozgrywek w Koninie. W meczach o ligowe punkty spotkali się ze sobą już 9 razy. 5 zwycięstw zanotował w tych starciach KS Elpak, a 4 KS Konin. Nigdy pomiędzy tymi ekipami nie padł remis. Bilans bramkowy korzystniejszy mają zawodnicy Elpaku (60:56) i to oni wygrali także dwie ostatnie potyczki. Mecze tych zespółów zawsze są pełne emocji i szybkich zwrotów akcji, dlatego bez wątpienia jest to gorący produkt, który warto zobaczyć na żywo.

AKP Konin – Gąsiory FC

Oba zespoły są na fali wznoszącej i nie zmieni tego fakt, że potknęły się w spotkaniach wyprzedzających terminarz, w których ich rywalem był KS Konin.  Co ciekawe, AKP i Gąsiory nie miały jeszcze przyjemności poznać się i ze sobą rywalizować. Dla Gąsiorów to kolejny mecz, który muszą wygrać, żeby utrzymać się w bliskiej odległości do czołówki tabeli. Drużyna AKP zmieniła z kolei kapitana, co spowodowało, że coraz bardziej rozwija skrzydła w naszej lidze. Zapowiada się ciekawy pojedynek w środku tabeli.

KKS Chuwdu KKS 0:3 KS Orlico Konin (wo.)
FC Protezy 3:0 Sparta Zdechłe Żółwie (wo.)