Nowe drużyny sprawdzają drugoligowców

sobota 16 czerwca na sp.8 miały miejsce dwa ciekawe spotkania

pierwsze Niedzielne Grajki vs Zwierzyniec

Zwierzyniec stawił się w nieco okrojonym składzie na bramce wspierał byłych już kolegów z teamu Piotr Sikorski (WKS) za to Niedzielne Grajki zebrały chyba całą ekipę, na boisko dotarło kilkunastu chłopaków . Oba zespoły zagrały ofensywnie, padło sporo ładnych bramek mecz zakończył się wynikiem 10:10 choć i ja nie jestem do końca pewien czy uznać jeden gol Zwierzyńca po rzekomej nakładce. No ale to było spotkanie towarzyskie prze duże T oba zespoły uznały ten wynik i tak zostaje 😉

drugi mecz Potęgi vs WKS

I tu obie drużny stawiły się w okrojonych składach Potęgi zagrały ze wsparciem Tajgersów a szeregi WKS wspierali gracze Zwierzyńca i Niedzielnych Grajków . Było to ciekawy wyrównany pojedynek, na wyróżnienie moim zdaniem zasługują tu obaj bramkarze Piotr Sikorski  (WKS) i Mikołaj Dworzański (Tigers) chłopaki odwalili kawał dobrej roboty.

Mecz zakończył się wynikiem Potęgi 4:3 WKS

Po obejrzeniu obu spotkań nasuwa mi się jeden wniosek

jak się chce to można rozegrać emocjonujące mecze gdzie zawodnicy szanują się nawzajem niema niepotrzebnych spin niema wulgaryzmów na boisku jest świetna zabawa i tak trzymać Panowie.

echhhh żeby tak było w lidze 😉