SIXBALL – ranking zawodników

Najlepszy strzelec
Najlepszy asystujący
Najlepszy zawodnik – MVP
Najlepiej punktujący
Najlepszy Bramkarz

aktualizacja: – ostatni wprowadzony mecz
lista wszystkich zawodników

1 liga SIXBALL

RangaZawodnikKlubPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
1Szymon JaworskiSMS BURSANapastnik336712030
2Wiktor CzajkowskiSMS BURSAPomocnik194321220
3Antoni MaciaszekSMS BURSAObrońca104101930
4Kacper KubiakCKU FootballNapastnik11271620
5Norbert BlimCKU FootballNapastnik12260620
6Szymon JacoszekSheriff KoninNapastnik12262430
7Filip DrozdekZWISObrońca7243330
8Wiktor KałeckiKSG 2008Napastnik8231820
9Jakub StamblewskiCKU FootballObrońca7230430
10Jakub DomagalskiSMS BURSAPomocnik6220820
11Kacper LenartKSG 2008Obrońca52201130
12Volodymyr HostakCKU FootballObrońca3220730
13Jakub SzkudelskiFC GrzmotObrońca5212331
14Dorian KolańskiCKU FootballNapastnik6210330
15Kacper MajdaCKU FootballNapastnik7200520
16Oktawian MrówczyńskiCKU FootballPomocnik5201130
17Wiktor ŚwitalskiAmbasadaObrońca5190530
18Kacper MuszyńskiSMS BURSAPomocnik11190020
19Adam RogalińskiCKU FootballBramkarz1190630
20Mateusz DziardzielFC KumalalaPomocnik4192430
21Jakub AndrzejewskiFC GrzmotNapastnik3180630
22Kacper ŻarkowskiSheriff KoninPomocnik4171530
23Cyprian GrubeKSG 2008Napastnik8171220
24Wojciech KępaSMS BURSANapastnik4160420
25Alan GrzelakRudzica UnitedObrońca6151430
26Krystian WalczakRudzica UnitedObrońca6150630
27Kacper TomczakFC MałyNapastnik3151730
28Nikodem DuczmalSMS BURSAObrońca6140410
29Szymon CieślakSMS BURSABramkarz2140030
30Bartosz PalutkaFC GrzmotPomocnik4140130
31Norbert TojerCKU FootballPomocnik7141110
32Kamil WaszakAmbasadaNapastnik6141210
33Michał WichrowskiCKU FootballPomocnik1140130
34Piotr LusztykCKU FootballPomocnik1140130
35Dawid ValentinoAmbasadaPomocnik3131320
36Mateusz WanatFC GrzmotPomocnik1130330
37Szymon KozeraAmbasadaPomocnik2130320
38Adam KarnafelFC MałyBramkarz0132030
39Dawid WalczakRudzica UnitedPomocnik4131520
40Dawid KołodziejczakFC GrzmotObrońca2120130
41Adam PuertoCKU FootballObrońca0120030
42Dominik MajewskiFC KumalalaPomocnik4121120
43Aleksander JamrozikSheriff KoninPomocnik4120320
44Kamil FilipiakCKU FootballObrońca, Zrzeszony Junior2120220
45Kuba GorzeńCKU FootballObrońca0120030
46Bartosz NachowiakFC GrzmotObrońca1110130
47Wiktor ChorzewskiFC GrzmotNapastnik1110030
48Cezary NowaczykFC KumalalaObrońca4110030
49Samuel OwczarekFC KumalalaNapastnik3110130
50Kacper LibertowskiFC GrzmotBramkarz0101020
51Jakub GłębockiSheriff KoninObrońca2100230
52Igor GóreckiZWISNapastnik2100130
53Filip MatczakFC MałyNapastnik4100330
54Mikołaj PiechotaFC GrzmotNapastnik090030
55Michał KazimierczakFC GrzmotPomocnik390120
56Kacper KolosekAmbasadaObrońca290220
57Jakub RoszakAmbasadaBramkarz090030
58Mateusz MalinowskiSheriff KoninObrońca190230
59Fomin LeonidFC MałyNapastnik690210
60Antoni SzafranZWISObrońca090230
61Oliver SulejZWISNapastnik490020
62Bartosz KantarowskiAmbasadaNapastnik291110
63Oliwier ŁomnickiCKU FootballObrońca190410
64Dawid BrylFC GrzmotNapastnik080020
65Wiktor RaczyńskiAmbasadaPomocnik280210
66Jędrek HańczewskiZWISObrońca080220
67Natan LiskowskiKSG 2008Pomocnik280420
68Bartłomiej StolarskiFC KumalalaNapastnik180220
69Dawid WróblewskiSheriff KoninNapastnik180130
70Michał JaniszewskiSMS BURSAObrońca380110
71Damian WoźniakFC MałyObrońca280330
72Wiktor MiedzińskiAmbasadaNapastnik, Obrońca170210
73Kacper KoziełRudzica UnitedBramkarz071020
74Bartosz SochaFC KumalalaBramkarz070030
75Seweyn ZającZWISBramkarz070030
76Mateusz JarońSheriff KoninObrońca070130
77Piotr SzumigalskiKSG 2008Napastnik370220
78Wiktor GrabarekKSG 2008Napastnik170210
79Artur KamińskiZWISPomocnik170020
80Bartosz WoźniakZWISObrońca070030
81Igor PołczyńskiAmbasada060120
82Nikodem WójciakSMS BURSAPomocnik160110
83Michał LaszonkaFC GrzmotNapastnik160020
84Lubomir OlejniczakFC KumalalaObrońca060120
85Szymon WasickiKSG 2008Obrońca160110
86Szymon KujawaSheriff KoninObrońca060120
87Krystian MatczakFC KumalalaPomocnik160220
88Patryk HofmanZWISPomocnik060020
89Bartosz ZacharskiSheriff KoninPomocnik160320
90Marcel KachelskiKSG 2008Bramkarz061010
91Bartek KowalewskiSheriff KoninBramkarz050020
92Mateusz GarbaciakKSG 2008Obrońca050020
93Mateusz GorgolewskiFC KumalalaObrońca050020
94Artur GrzelakFC KumalalaObrońca050020
95Jakub PakeltysFC MałyNapastnik250120
96Bartosz GabryelskiZWISNapastnik050220
97Piotr KwiatkowskiAmbasadaPomocnik050110
98Filip JakubowskiRudzica UnitedObrońca350110
99Piotr OlejnikFC GrzmotBramkarz040010
100Oskar ChojnickiCKU FootballNapastnik040010
101Damian LusztykFC MałyPomocnik140030
102Krzysztof KubackiFC MałyNapastnik140120
103Miłosz KubiakCKU FootballObrońca040010
104Igor CzumaKSG 2008Bramkarz040010
105Filip PawełczakKSG 2008Napastnik230010
106Jan CzeladzińskiRudzica UnitedNapastnik030120
107Eryk GrzybowskiZWISObrońca030020
108Rafał DeręgowskiRudzica UnitedPomocnik120010
109Filip KaźmierczakZWISObrońca020010
110Wiktor GrochowskiRudzica UnitedNapastnik020020
111Wiktor CiesielskiZWISObrońca020010
112Hubert DanielewiczKSG 2008Bramkarz010010
113Marek SteczyńskiKSG 2008Obrońca010010
114Mateusz ChojnackiKSG 2008Obrońca010011
115Michał JanowskiFC MałyObrońca010010
116Jan ŚwiątekSheriff KoninPomocnik010010
117Cezary KieliszewskiKSG 2008Pomocnik010010
118Marcin RogulskiSheriff KoninNapastnik010020
119Kamil UrbaniakZWISObrońca010010
120Jakub CzajkaFC MałyNapastnik010010
121Piotr ZiarniakRudzica UnitedObrońca010010
122Franciszek SzkudelskiRudzica UnitedObrońca010010
123Vlad VladFC MałyObrońca010010
124Alan MichalakFC MałyNapastnik010010
125Maurycy OlczakSheriff KoninBramkarz010010
126Maxim MaximFC MałyObrońca000000
127Piotr KurachAmbasadaPomocnik000000
128Krzysztof KościelskiFC GrzmotNapastnik000000
129Paweł KępaSMS BURSAObrońca000000
130Gracjan SzudzikSMS BURSAPomocnik000000
131Stanisław StankowiakSMS BURSANapastnik000000
132Jakub RejerAmbasadaPomocnik000000
133Jakub WojciechowskiAmbasadaObrońca000000
134Janek BorowskiAmbasadaPomocnik000000
135Kacper KopczyńskiAmbasada000000
136Tomasz OlejniczakFC GrzmotPomocnik000000
137Maksym HohladzeAmbasadaObrońca000000
138Nikodem JuszczakAmbasada000000
139Franciszek WeberFC MałyObrońca000000
140Miłosz NykielSheriff KoninObrońca000000
141Igor PołczyńskiRudzica UnitedNapastnik000000
142Franciszek ŚmiechowskiFC MałyPomocnik000000
143Kacper TomalakRudzica UnitedPomocnik000000
144Xavier RutkowskiFC MałyPomocnik000000
145Fabian JakubowskiZWISNapastnik000000
146Klaudiusz GlancRudzica UnitedNapastnik000000
147Kryspin SkoczylasKSG 2008Pomocnik000000
148Michał KoziełRudzica UnitedObrońca000000
149Filip CiesielskiRudzica UnitedObrońca000000
150Maksym GrontmanRudzica UnitedNapastnik000000
151Stanisław ChojnackiZWISNapastnik000000
152Szymon ZawieruchaFC MałyObrońca000000
153Kacper HincaCKU FootballObrońca000000
154Hubert KrzysztofikRudzica UnitedBramkarz000000
155Filip BultrowiczAmbasadaPomocnik000000
156Wiktor ŻyndaFC MałyNapastnik000000