SIXBALL – ranking zawodników

Najlepszy strzelec
Najlepszy asystujący
Punktacja kanadyjska
Najlepszy zawodnik – MVP
Najlepiej punktujący
Najlepszy Bramkarz

aktualizacja: – ostatni wprowadzony mecz
lista wszystkich zawodników

1 liga SIXBALL

RangaZawodnikKlubPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
1Kacper KubiakCKU FootballNapastnik5911132260
2Mateusz DziardzielFC KumalalaPomocnik2396726110
3Mateusz WanatFC GrzmotPomocnik2177119120
4Dawid KołodziejczakFC GrzmotObrońca1872317120
5Dominik MajewskiCKU FootballPomocnik257031490
6Norbert Tojer-Pomocnik36693550
7Norbert BlimCKU FootballNapastnik216901680
8Szymon JaworskiFC OGPNapastnik336712030
9Jakub StamblewskiCKU FootballObrońca146202070
10Wiktor ŚwitalskiAmbasadaObrońca216021490
11Szymon JacoszekSheriff KoninNapastnik245721190
12Jakub SzkudelskiFC GrzmotObrońca125539101
13Bartłomiej StolarskiFC KumalalaNapastnik1355010110
14Samuel OwczarekFC KumalalaNapastnik145415110
15Jakub AndrzejewskiFC GrzmotNapastnik952014110
16Volodymyr HostakCKU FootballObrońca5521990
17Kacper ŻarkowskiSheriff KoninPomocnik1150314100
18Dorian KolańskiCKU FootballNapastnik10490780
19Kamil Filipiak-Obrońca124911160
20Filip DrozdekFC OGPObrońca94841080
21Cezary NowaczykFC KumalalaObrońca94612120
22Adam RogalińskiCKU FootballBramkarz44501370
23Kamil WaszakAmbasadaNapastnik18454940
24Oliver Sulej-Napastnik21450660
25Bartosz Gabryelski-Napastnik154511160
26Michał WichrowskiCKU FootballPomocnik2430590
27Wiktor CzajkowskiFC OGPObrońca194321220
28Bartosz ZacharskiSheriff KoninPomocnik114211490
29Antoni MaciaszekSMS BURSAObrońca104101930
30Bartosz PalutkaFC GrzmotPomocnik9410770
31Oktawian MrówczyńskiCKU FootballPomocnik7411470
32Stanisław ChojnackiZwis-FootballNapastnik5392870
33Oskar WawrzyniakZwis-FootballPomocnik16391930
34Eryk GrzybowskiZwis-FootballObrońca7380690
35Krzysztof KościelskiFC GrzmotNapastnik83701070
36Kacper KolosekAmbasadaObrońca73611080
37Michał LaszonkaFC GrzmotNapastnik63500110
38Piotr OlejnikFC GrzmotBramkarz1352090
39Wiktor KałeckiPS Grupa FCPomocnik123511140
40Dawid WróblewskiSheriff KoninNapastnik63518100
41Bartosz WoźniakZwis-FootballObrońca23512100
42Tomasz OlejniczakFC GrzmotPomocnik9342840
43Mikołaj PiechotaFC GrzmotNapastnik23403110
44Bartosz SochaFC KumalalaBramkarz03400120
45Kacper LenartKSG 2008Obrońca63411550
46Jakub GłębockiSheriff KoninObrońca53308110
47Antoni Szafran-Obrońca1320390
48Igor GóreckiZwis-FootballNapastnik5310580
49Dawid ValentinoAmbasadaPomocnik6301670
50Kacper LibertowskiFC GrzmotBramkarz1301090
51Albert KronowieckiSheriff KoninBramkarz4302760
52Jędrek Hańczewski-Obrońca1290660
53Kacper MajdaCKU FootballNapastnik10290730
54Kuba GorzeńCKU FootballObrońca2280260
55Piotr Lusztyk-Pomocnik1280371
56Bartosz NachowiakFC GrzmotObrońca1270290
57Filip Kaźmierczak-Obrońca1270370
58Artur GrzelakFC KumalalaObrońca0260080
59Lubomir OlejniczakFC KumalalaObrońca0250280
60Cyprian GrubeKSG 2008Napastnik9252240
61Jakub RoszakAmbasadaBramkarz0240480
62Adam PuertoCKU FootballObrońca0240060
63Wiktor Ciesielski-Obrońca1240370
64Natan LiskowskiKSG 2008Pomocnik8230750
65Seweyn Zając-Bramkarz0230070
66Jakub DomagalskiSMS BURSAPomocnik6220820
67Artur Kamiński-Pomocnik1220260
68Jan ŚwiątekSheriff KoninPomocnik8212340
69Aleksander JamrozikSheriff KoninNapastnik5200540
70Rafał SteczyńskiZwis-FootballNapastnik6200620
71Miłosz KubiakCKU FootballObrońca1200340
72Kacper MuszyńskiSMS BURSAPomocnik11190020
73Szymon KozeraAmbasadaPomocnik2190440
74Kacper KoziełSheriff KoninBramkarz0193040
75Mateusz GorgolewskiFC KumalalaObrońca0190070
76Mateusz MalinowskiSheriff KoninObrońca1180290
77Piotr KwiatkowskiAmbasadaPomocnik1180440
78Oliwier ŁomnickiCKU FootballObrońca2170720
79Wojciech KępaSMS BURSANapastnik4160420
80Piotr SzumigalskiKSG 2008Napastnik5160440
81Fomin LeonidSheriff KoninNapastnik11161220
82Adam KrzosZwis-FootballNapastnik5160710
83Wiktor MiedzińskiAmbasadaNapastnik, Obrońca3150330
84Adam Lewandowski-Bramkarz0151040
85Alan GrzelakRudzica UnitedObrońca6151430
86Bartek Kowalewski-Obrońca1150350
87Krystian WalczakRudzica UnitedObrońca6150630
88Kacper TomczakFC MałyNapastnik3151730
89Mateusz JarońSheriff KoninObrońca0150360
90Szymon CieślakSMS BURSABramkarz2140030
91Nikodem DuczmalSMS BURSAObrońca6140410
92Krystian MatczakFC KumalalaPomocnik1140240
93Patryk Hofman-Pomocnik0140040
94Piotr KurachAmbasadaPomocnik2130320
95Dawid BrylFC GrzmotNapastnik0130040
96Adam KarnafelFC MałyBramkarz0132030
97Jakub Kościelak-Obrońca0130130
98Dawid WalczakRudzica UnitedPomocnik4131520
99Michał Janiszewski-Bramkarz3130220
100Wiktor ChorzewskiFC GrzmotNapastnik1120040
101Filip PawełczakKSG 2008Napastnik4110040
102Wiktor GrabarekKSG 2008Napastnik2110330
103Fabian Jakubowski-Napastnik2110030
104Michał KazimierczakFC GrzmotPomocnik3100130
105Jakub WasiakCKU FootballBramkarz0100610
106Mateusz GarbaciakKSG 2008Obrońca0100040
107Cezary KieliszewskiŁKS KoninNapastnik2100140
108Szymon KujawaSheriff KoninObrońca0100130
109Patryk StrużyńskiSheriff KoninPomocnik3100130
110Filip MatczakFC MałyNapastnik4100330
111Bartosz KantarowskiPS Grupa FCNapastnik291110
112Szymon KostrzewaFC KumalalaObrońca090030
113Wiktor RaczyńskiAmbasadaPomocnik280210
114Szymon ZawieruchaPS Grupa FCObrońca180130
115Kacper StaszakFC GrzmotNapastnik080320
116Radek RogowskiFC KumalalaPomocnik080020
117Wiktor SzklarekSheriff KoninBramkarz180040
118Marek SteczyńskiŁKS KoninNapastnik381030
119Damian WoźniakFC MałyObrońca280330
120Maksym HohladzeAmbasadaObrońca170030
121Mateusz ChojnackiKSG 2008Obrońca070131
122Maurycy OlczakSheriff KoninBramkarz070040
123Nikodem WójciakSMS BURSAPomocnik160110
124Igor PołczyńskiAmbasada060120
125Hubert DanielewiczŁKS KoninBramkarz060030
126Szymon WasickiKSG 2008Obrońca160110
127Natan PrzybyszFC KumalalaObrońca060030
128Igor GlapaSheriff KoninNapastnik160020
129Marcel KachelskiKSG 2008Bramkarz061010
130Jakub PakeltysFC MałyNapastnik250120
131Mateusz KostrzewaFC KumalalaBramkarz050020
132Filip BultrowiczAmbasadaPomocnik250210
133Filip JakubowskiRudzica UnitedObrońca350110
134Wojtek KurachAmbasadaObrońca141010
135Oskar Chojnicki-Napastnik040010
136Jan CzeladzińskiRudzica UnitedNapastnik040130
137Damian LusztykFC MałyPomocnik140030
138Krzysztof KubackiFC MałyNapastnik140120
139Kacper HincaCKU FootballObrońca040010
140Igor CzumaKSG 2008Bramkarz040010
141Hubert KrzysztofikRudzica UnitedBramkarz340010
142Wiktor GrochowskiRudzica UnitedNapastnik030030
143Rafał DeręgowskiRudzica UnitedPomocnik120010
144Piotr ZiarniakRudzica UnitedObrońca020020
145Michał JanowskiFC MałyObrońca010010
146Kryspin SkoczylasKSG 2008Pomocnik010010
147Marcin RogulskiSheriff KoninNapastnik010020
148Kamil UrbaniakZwis-FootballObrońca010010
149Wiktor SzulmińskiŁKS KoninObrońca010010
150Jakub CzajkaFC MałyNapastnik010010
151Szymon BeinekAmbasadaPomocnik010010
152Franciszek SzkudelskiRudzica UnitedObrońca010010
153Vlad VladFC MałyObrońca010010
154Alan MichalakFC MałyNapastnik010010
155Jakub WojciechowskiAmbasadaObrońca000000
156Jakub RejerAmbasadaPomocnik000000
157Maxim MaximFC MałyObrońca000000
158Paweł KępaSMS BURSAObrońca000000
159Nikodem JuszczakAmbasada000000
160Kacper KopczyńskiAmbasada000000
161Gracjan SzudzikSMS BURSAPomocnik000000
162Stanisław StankowiakSMS BURSANapastnik000000
163Janek BorowskiAmbasadaPomocnik000000
164Franciszek WeberFC MałyObrońca000000
165Miłosz NykielSheriff KoninObrońca000000
166Franciszek ŚmiechowskiFC MałyPomocnik000000
167Igor PołczyńskiRudzica UnitedNapastnik000000
168Kacper TomalakRudzica UnitedPomocnik000000
169Xavier RutkowskiFC MałyPomocnik000000
170Wiktor ŻyndaPS Grupa FCNapastnik000000
171Klaudiusz GlancRudzica UnitedNapastnik000000
172Michał KoziełRudzica UnitedObrońca000000
173Filip CiesielskiRudzica UnitedObrońca000000
174Maksym GrontmanRudzica UnitedNapastnik000000
175Piotr AdamczykFC OGPObrońca000000