Statystyki po czterech kolejka

Zakończyliśmy czwartą kolejkę zmagań w konińskich rozgrywkach, mamy parę spektakularnych awansów do klasyfikacji. Warto wspomnieć że drużyny KS Konin, F Buty, Byle do przerwy, Jot-Ł Konin zagrały o jedno spotkanie więcej niż pozostałe ekipy a rezultaty już zostały wciągnięte do statystyk.

*zmieniam zasady publikacji newsów o statystykach zawodników w publikacjach będę umieszczał 25 zawodników z klasyfikacji strzelca i najlepszego zawodnika a 10 z MVP i najlepszego bramkarza. W przypadku równej ilości pkt będę elastycznie przesuwał zakres zgodnie z wyższym wynikiem. Całą bazę statystyczną znajdziecie w zakładce 1 liga LNP KONIN / Statystyki 1 liga link

Sprawdźmy kto i jak wzbogacił swoje konto zawodnicze w rozgrywkach PLAYARENA.

Najlepszy strzelec

strzelec 4 kolejka

Zdecydowanym liderem jest Damian z KS Konin tuż tuż za jego plecami nalepszy strzelec sezonu 2015/2016 Adam z KS Elpak Konin. W gronie najskuteczniejszych witamy Łukasza Nadlewskiego (Jot-Ł) oraz Łukasza Pietrzaka (Dynamo Quatro Konin) grono zamyka Piotr Borkiewicz z 5 trafieniami.

MVP

mvp 4 kolejka

Skuteczność idzie często w parze z tytułami MVP tak też podobnie jak przy strzelcach prowadzi Damian Tylak a za jego plecami plasuje się 9 zawodników którzy otrzymali 2 wyróżnienia.

Najlepszy Zawodnik

zawodnik 4 kolejka

W klasyfikacji najaktywniejszego zawodnika liczą się wszystkie pkt jakie uzyskujecie w trakcie całego sezonu. Liderem Damian Tylak drugi Adam Wawrzyniak (KS Elpak Konin) a na trzecie miejsce spadł Artur Marciniak (Dynamo Quatro Konin). W klasyfikacji wyróżniamy 25 zawodników, którzy uzbierali na swoim koncie 14 pkt.

Najlepszy Bramkarz

bramkarz 4 kolejka

Najlepszym bramkarzem po 4 kolejce jest Robert Lewandowski (KS KONIN) o oczko mniej w dorobku ma Radosław Bartycha (F Buty) a na trzeciej lokacie mamy 3 zawodników którzy uzbierali już 10 pkt.