Statystyki po piątej kolejce

Zakończyliśmy piątą kolejkę zmagań w konińskich rozgrywkach oraz znamy już parę wyników z 6 kolejki. Przedstawiamy wam statystyki zawodników zliczając spotkania do 19-09-2016.
Sprawdźmy kto i jak wzbogacił swoje konto zawodnicze w rozgrywkach PLAYARENA.


strzelec-po-5-kolejce

Zdecydowanym liderem jest Damian z KS Konin tuż tuż za jego plecami najlepszy strzelec sezonu 2015/2016 Adam z KS Elpak Konin. By załapać się w rankingu należało strzelać co kolejka jedną bramkę i tak stawkę zamyka Tomek Roszak z FC KATY.


mvp-po-5-kolejca

Największym wyróżnieniem jest awans Artura na czoło tabeli, w ostatnich meczach AKP to właśnie jego gra i skuteczność została doceniona przez rywali i dała mu dwa tytuły MVP! Trzymamy kciuki za dalszą formę i kolejne wyróżnienia. Stawkę zamykamy na 2 tytułach MVP.


najlepszy-zawodnik-5-kolejka

Liderem nadal Damian Tylak drudzy Adam Wawrzyniak (KS Elpak Konin)  Artur Marciniak (Dynamo Quatro Konin). i Filip Jasiecki (Dynamo Quatro Konin). W klasyfikacji wyróżniamy 26 zawodników, którzy uzbierali na swoim koncie co najmniej 17 pkt.


bramkarz-5-kolejka

Najlepszym bramkarzem po 5 kolejce jest Radosław Bartycha (F Buty) drugi Adam Szczęsny (byle do przerwy) a trzeci Robert Lewandowski (KS KONIN).

Mimo że za nami dopiero 5 kolejek pomału klarują się grupy uciekające w rankingach.

 

Foto: AKP KONIN