Statystyki zawodników – 2 kolejka

Za nami druga kolejka w konińskich rozgrywkach wielu zawodników odnotowało awanse na wyższe miejsca.

*zmieniam zasady publikacji newsów o statystykach zawodników w publikacjach będę umieszczał 25 zawodników z klasyfikacji strzelca i najlepszego zawodnika a 10 z MVP i najlepszego bramkarza. W przypadku równej ilości pkt będę elastycznie przesuwał zakres zgodnie z wyższym wynikiem. Całą bazę statystyczną znajdziecie w zakładce 1 liga LNP KONIN / Statystyki 1 liga

Sprawdźmy kto i jak wzbogacił swoje konto zawodnicze w rozgrywkach PLAYARENA.

Najlepszy strzelec

strzelec 2 kolejka

Miażdżące zwycięstwo KS Konin wywindowało zawodników czerwono białych na wyższe lokaty z dalszych pozycji. Na czele stawki najlepsi z poprzedniego sezonu Damian Tylak (KS Konin) i Adam Wawrzyniak (KS Elpak Konin) na trzecim miejscu Artur Sieminski (AKP Konin)

MVP

mvp 2 kolejka

W klasyfikacji MVP po 2 kolejce plasuje się 26 zawodników których wyróżniono na podstawie poszczególnych pojedynków ligowych. Tylko dwóch zawodników otrzymało drugi tytuł MVP i tak na czele Artur Marciniak (Dynamo Quatro Konin) i Artur Sieminski (AKP KONIN).

Najlepszy Zawodnik

najlepszy zawodnik 2 kolejka

W klasyfikacji najaktywniejszego zawodnika liczą się wszystkie pkt jakie uzyskujecie w trakcie całego sezonu. Liderem Artur Marciniak (Dynamo Quatro Konin) drugi Adam Wawrzyniak (KS Elpak Konin), Krzysztof Frydrychowicz (F Buty) i Krystian Lebioda (F Buty). W klasyfikacji wyróżniamy 27 zawodników, największa grupa ma na swoim koncie już 8 pkt.

Najlepszy Bramkarz

najlepszy bramkarz 2 kolejka

Najlepszym bramkarzem po 2 kolejce jest Radosław Bartycha (F Buty) na drugiej lokacie Daniel Kubiak (KS ELPAK KONIN), Dawid Zajdel (Husaria IzoSerwis Konin).