Szlagier na remis – podsumowanie 10 kolejka

10-kolejka-termi

10 kolejka zmagań nie przyniosła zaskakujących rezultatów wynikowych.
W większości spotkaniach wygrywały drużyny, które plasują się na wyższym miejscu w tabeli.

Szlagierowy mecz pomiędzy KS Konin a KS Elpak Konin był zacięty  przynosząc nam wzloty i upadki obu drużyn, dzięki czemu do końca była zagwarantowana wyższa dawka emocji.

W pierwszej części widowiska KS Konin przejął dominację w meczu. Wiadomo, że KS Elapk był na tyle zdeterminowany iż nie dał się w całym meczu kompletnie zdominować i w drugiej połowie zaczął odrabiać straty, dzięki czemu widowisko sportowe zyskało na jakości. Losy meczu nie były znane nawet do końca ostatniej minuty, gdyż szalę zwycięstwa na swoją korzyść mógł przechylić KS Konin, po nie wykorzystaniu stu procentowej okazji bramkowej w ostatnich minutach. Dzięki czemu mecz mógł się podobać, i nie bez powodu został okrzyknięty meczem na szczycie kolejki, a w końcowym rozrachunku skończył się remisem 7 do 7. Miejmy nadzieję, że zaciętych meczów w Naszej lidze będzie jeszcze więcej.

KS Elapk Konin aktualnie zajmuje 1 miejsce w lidze, natomiast KS Konin plasuje się na 4 pozycji, z pewnością dążąc do pięcia się wyżej w tabeli.

Gąsiory FC podejmowały niżej notowanego rywala, którą była Husaria Izoserwis Konin. Gąsiory wygrały 3 do 0, zajmują aktualnie wysokie 3 miejsce  w tabeli. Husaria okupuje miejsce 13.

FC Katy również poradziły sobie z niżej notowanym rywalem wygrywając 8 do 3. FC Katy z dorobkiem 19 punktów aktualnie zajmują 5 miejsce w tabeli, natomiast zespół Byle do Przerwy z dorobkiem 10 pkt., plasuje się na miejscu 9.

Zieloni Konin wyszli zwycięsko w meczu z Jot-Ł-Konin wygrywając 6 do 4. Zieloni z dorobkiem 18 pkt., plasują się na miejscu 6, natomiast Jot-Ł-Konin na miejscu 10, z dorobkiem 8 punktów.

Pojedynek drużyn sąsiadujących w tabeli, czyli AKP Konin z F Buty skończył się wygraną F Butów 11 do 6. Aktualnie F Buty zajmują 8 miejsce w  tabeli z dorobkiem 15 punktów, natomiast AKP Konin plasują się o jedno oczko wyżej z dorobkiem 16 punktów.

Meczem o wysoką stawkę, był mecz niżej notowanych drużyn w tabeli, dla których każdy punkt jest na wagę złota biorąc pod uwagę aktualny dorobek punktowy. FC Potęgi mierzyły się z Green Warriors         i odniosły swoje pierwsze 3 punkty w ubiegłorocznej lidze, za co należą się brawa. Miejmy nadzieję ,że to dopiero początek ich zdobyczy punktowych, i ich dorobek systematycznie będzie się powiększał.

10-kolejka

10-kolejka-roszady