1 liga – SIXBALL

 

FC Mały wycofał się z rozgrywek, wszystkie drużyny otrzymały więc 3 punkty, oraz wynik 10:0 za mecz z wycofaną drużyną

SMS Bursa wycofała się z rozgrywek, wszystkie drużyny otrzymały więc 3 punkty, oraz wynik 3:0 za mecz z wycofaną drużyną

Rudzica United wycofała się z rozgrywek, wszystkie drużyny otrzymały więc 3 punkty, oraz wynik 3:0, lub zachowanie wyniku z boiska za mecz z wycofaną drużyną

KSG 2008 wycofało się z rozgrywek, wszystkie drużyny otrzymały więc 3 punkty, oraz wynik 3:0, lub zachowanie wyniku z boiska za mecz z wycofaną drużyną

 

 

1 liga – SIXBALL

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1CKU Football1212001663812836
2FC Kumalala1281373571625
3FC Grzmot128048879924
4Ambasada1170475561921
5ZWIS116145159-819
6Sheriff Konin125076664215
7KSG 200800000000
8Rudzica United00000000
9SMS BURSA00000000
10FC Mały0000000-3