Bad Boys Konin

Nazwa drużyny: Bad Boys
Data założenia: 2018

Barwy: niebiesko-białe
Kolor koszulek: niebieskie

Kontakt z kapitanem: Tobiasz Skibiński
Kontakt z vice-kapitanem: Adrian Zaradzki

WWW: –
Facebook: https://www.facebook.com/Bad-Boys-Konin-1114887062016834

Preferowany orlik:


Przydomek drużyny: 

Sukcesy:

  • Sezon 2016/2017

Najwyższe zwycięstwo: 

Najwyższa porażka:


O drużynie:

DataGospodarzWynikiGośćCzas

2 liga 2020/2021

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Golden Boys2119022775821957
2FS KONIN2118031931029154
3FC KATY2114072031158842
4MS TEAM21101101701462431
5Bad Boys2110011152168-1630
6F.C Bianconeri217113132137-522
7Tigers215016103302-19915
8Topazowa Team2100215207-2020

1 liga 2019/2020

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1KS Elpak2424002908220872
2Team Reiss2417251901207053
3Serpientes Malditos2416082061515548
4Cosmos 062415091941128245
5OSK Royal/WLKW2414191791463343
6ZTR Boys2413291631184541
7WLKW24130111671313639
8Pulowery24120121931474636
9Militarni Hubertus2411112111151-4034
10Magros AKP247215145201-5623
11Bad Boys245217134224-9017
12Pocztowy K.S.24402085238-15312
13Zieloni Konin2400244240-2360

Tabela 2 liga 2018/2019

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Team Reiss2623032156614969
2Militarni Hubertus26212324512012565
3Pocztowy K.S.26201523112910261
4Bad Boys2620062441519360
5Dragons De Feu2616192281606849
6Niedzielne Grajki2615292401895147
7New Generation2613112116129-1340
8F.C Bianconeri2613013126118839
9Arsanit2610214103219-11632
10FC Potęgi2610115120159-3931
11FC PG267118100195-9522
12Tigers266119123312-18919
13Topazowa Team250124072-720
Leagues
1 liga 19/20, 2 liga 20/21, 2 liga 18/19, 5 Puchar Konina, 6. Puchar Konina, 7. Puchar Konina Minifootball - grupa
Sezony
Sezon 2018/2019, Sezon 2019/2020, Sezon 2020/2021