Golden Boys

Nazwa drużyny: Golden Boys
Data założenia: 2019

Barwy: czarno – złote
Kolor koszulek: czarne

Kontakt z kapitanem: TOMASZ JEZIORSKI
Kontakt z vice-kapitanem: DAWID DZIAŁAK

WWW: –
Facebook: https://www.facebook.com/GOLDENBOYSKONIN

Preferowany orlik:


Przydomek drużyny: 

Sukcesy:

  • Sezon 2019/2020
  • Sezon 2018/2019

 1 miejsce 3 liga (28 pkt ) ,  awans do 2 ligi ,  1/8  5 Pucharu Konina 

  • Sezon 2017/2018

3 miejsce 2 liga (51pkt) awans do 1 ligi , 1/8   4 Pucharu Konina

  • Sezon 2016/2017

4 miejsce 2 liga (18pkt) ,  3 miejsce  3 Puchar Konina

Najwyższe zwycięstwo: 

Najwyższa porażka:


O drużynie:


 

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
1Damian MikołajczykBramkarz050020
33Krzysztof DepczyńskiBramkarz3170250
69Patryk LareckiBramkarz1353080
88Tomasz JakubowskiBramkarz0130040

Obrońca

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
2Maciej PiaseckiObrońca3300390
3Andrzej MusiałowskiObrońca2260380
5Paweł PiętkaObrońca000000
13Dawid DziałakObrońca0311380
14Łukasz JeziorskiObrońca2250370
19Damian LudwiczakObrońca2160440
55Adam GrzelakObrońca090030
80Grzegorz ŚwitalskiObrońca040010

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
8Patryk GrodzkiPomocnik936115100
10Jarosław SkowrońskiPomocnik11292570
11Łukasz GrzelakPomocnik2120430
18Tobiasz AmbrożyPomocnik4130540
20Łukasz SzygendaPomocnik, Zrzeszony6193440
89Tomasz JeziorskiPomocnik1160440
92Mateusz ŚliwczyńskiPomocnik3120430

Napastnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
7Piotr ŚwiątkowskiNapastnik, Zrzeszony6180460
9ARKADIUSZ ŚMIECHOWSKINapastnik12241570
21Wiktor PilarczykNapastnik580420
23Jakub GrzelakNapastnik, Zrzeszony2120230
91Łukasz MikołajczykNapastnik5130340
98Kamil ŁukasiewiczNapastnik5130540

Zrzeszony

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
7Piotr ŚwiątkowskiNapastnik, Zrzeszony6180460
20Łukasz SzygendaPomocnik, Zrzeszony6193440
23Jakub GrzelakNapastnik, Zrzeszony2120230
DataGospodarzWynikiGośćCzas

1 liga – jesień 2022

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1ZTR Boys1211011552413133
2Gąsiory FC1210111714812333
3Golden Boys12100289305930
4KW KONIN1281389652425
5RKN Konin12705102574521
6Weekend Warriors125077196-2515
7Magros AKP114167075-513
84FUN Konin124174693-4713
9F.C Bianconeri123184593-4810
10Tigers1230950118-689
11Drużyna Mistrzów1230929183-1549
12PKS Konin 4201101101651-350

1 liga – wiosna 2022

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Gąsiory FC1111001444110333
2ZTR Boys119021454010527
3Golden Boys1171392514122
4Pulowery11704135597621
5KW KONIN1170487612621
6PKS Konin 42011704116912521
7Magros AKP116056868018
8Warta Konin1141676141-6513
94FUN Konin1130858111-539
10F.C Bianconeri1130858117-599
11FS KONIN11101066143-773
12Tigers11001136158-1220

1 liga – wiosna 2022 GRUPA A

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Gąsiory FC1615012017512645
2ZTR Boys1613031755412139
3Golden Boys161015124754931
4KW KONIN16907114902427
5Pulowery168081611045724
6PKS Konin 42016808147148-124

1 liga 2021 jesień

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1ZTR Boys1081191365525
2Militarni Hubertus1081191375425
3Golden Boys104154951-213
4Pulowery103256664211
5FC KATY102174293-517
6Magros AKP1020852110-586

2 liga 2020/2021

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Golden Boys2119022775821957
2FS KONIN2118031931029154
3FC KATY2114072031158842
4MS TEAM21101101701462431
5Bad Boys2110011152168-1630
6F.C Bianconeri217113132137-522
7Tigers215016103302-19915
8Topazowa Team2100215207-2020

2 liga 2019/2020

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Niedzielne Grajki2824043509325772
2Gramada2824042959819772
3Golden Boys28211626110116064
4F.C Bianconeri28141131991811843
5FC Santos Konin2812016200222-2236
6MS TEAM2812016187217-3036
7Tigers284024132432-30012
8GALACTICOS Konin2800280280-2800

3 liga 2018/2019

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Golden Boys10910114219328
2Zieloni Konin10811110327825
3Ja tu tylko sprzątam105057267515
4FC Santos Konin1041547138-9113
5Gramada1021752107-557
6FCWarta100010030-300
Leagues
1 liga 2021 Jesień, 1 Liga 2022 Jesień, 1 liga 2022 Jesień – GRUPA A, 1 liga 2022 Wiosna, 1 liga 2022 Wiosna - GRUPA A, 2 liga 20/21, 2 liga 19/20, 3 liga 18/19, 5 Puchar Konina, 6. Puchar Konina, 7. Puchar Konina Minifootball - grupa, 8. Puchar Konina Minifootball – grupa, IV Gramy RAZEM dla Schroniska w Koninie, Mistrzostwa Polski
Sezony
Sezon 2018/2019, Sezon 2019/2020, Sezon 2020/2021, Sezon 2021 - Jesień, Sezon 2022 - Jesień, Sezon 2022 - Wiosna