KW KONIN

Nazwa drużyny:
Data założenia:

  • Barwy:
  • Kolor koszulek:
  • Kolor spodenek:

Kontakt z kapitanem
WWW:


Przydomek drużyny:

Sukcesy:

Sezon 2019/2020

Najwyższe zwycięstwo: 

Najwyższa porażka:


O drużynie:


Galeria zawodników drużyny:

 

 

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
1Maciej MaciejewskiBramkarz051751333
69Patryk WojciechowskiBramkarz0200228

Obrońca

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
3Dawid SzumigalskiObrońca10211370
4Bartosz ZiarniewiczObrońca163907150
7Dawid PuszkarekObrońca000000
20Norbert WoźniakObrońca631014130
92Rafał JarząbekObrońca1150260

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
5Konrad DelwoPomocnik4190170
8Dawid KucaPomocnik103014100
13Mateusz LubańskiPomocnik0140750
17Dominik FrontczakPomocnik, Zrzeszony15182750
91Łukasz KwaśniewskiPomocnik, Zrzeszony61911380
97Wiktor JarabekPomocnik, Zrzeszony102601880

Napastnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
9Michał CieślakNapastnik102611190
10Krzysztof SzmajdaNapastnik390230
11Mateusz KubickiNapastnik7151740
14Michał BanaszakNapastnik193217120
21Michał SanigórskiNapastnik2200280

Zrzeszony

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
17Dominik FrontczakPomocnik, Zrzeszony15182750
91Łukasz KwaśniewskiPomocnik, Zrzeszony61911380
97Wiktor JarabekPomocnik, Zrzeszony102601880
DataGospodarzWynikiGośćCzas

1 liga – wiosna 2022

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Gąsiory FC1111001444110333
2ZTR Boys119021454010527
3Golden Boys1171392514122
4Pulowery11704135597621
5KW KONIN1170487612621
6PKS Konin 42011704116912521
7Magros AKP116056868018
8Warta Konin1141676141-6513
94FUN Konin1130858111-539
10F.C Bianconeri1130858117-599
11FS KONIN11101066143-773
12Tigers11001136158-1220

2 liga – jesień 2021

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Gąsiory FC101000120447630
2F.C Bianconeri106046966318
3FS KONIN105056770-315
4Warta Konin1040669100-3112
5KW KONIN103077181-109
6Tigers102085893-356
Leagues
1 liga 2022 Wiosna, 1 liga 2022 Wiosna - GRUPA A, 2 liga - jesień 2021, 6. Gramy RAZEM dla: WOŚP, 6. Gramy RAZEM dla: WOŚP - grupy, 8. Puchar Konina Minifootball – grupa, Mistrzostwa Polski
Sezony
Sezon 2021 - Jesień, Sezon 2022 - Wiosna