Militarni Hubertus

Nazwa drużyny:
Data założenia:

Barwy:
Kolor koszulek:

Kontakt z kapitanem:
Kontakt z vice-kapitanem:

WWW:
Facebook:

Preferowany orlik:


Przydomek drużyny: 

Sukcesy:

  • Sezon 2018/2019

2 miejsce w 2 lidze (65pkt)  awans do 1 ligi , 5 Puchar Konina 5 miejsce Grupa C Faza Grupowa

Najwyższe zwycięstwo: 

Najwyższa porażka:


O drużynie:

 


Uwagi sezon 2021- Jesień
– z kadry usunięty Mateusz Borowski ze względu na przekroczenie limitu zrzeszeń LKS ŚLESIN klasa okręgowa (zawodnika do usunięcia wytypował kapitan drużyny)

DataGospodarzWynikiGośćCzas

1 liga 2021 jesień

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1ZTR Boys1081191365525
2Militarni Hubertus1081191375425
3Golden Boys104154951-213
4Pulowery103256664211
5FC KATY102174293-517
6Magros AKP1020852110-586

1 liga 2019/2020

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1KS Elpak2424002908220872
2Team Reiss2417251901207053
3Serpientes Malditos2416082061515548
4Cosmos 062415091941128245
5OSK Royal/WLKW2414191791463343
6ZTR Boys2413291631184541
7WLKW24130111671313639
8Pulowery24120121931474636
9Militarni Hubertus2411112111151-4034
10Magros AKP247215145201-5623
11Bad Boys245217134224-9017
12Pocztowy K.S.24402085238-15312
13Zieloni Konin2400244240-2360

Tabela 2 liga 2018/2019

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Team Reiss2623032156614969
2Militarni Hubertus26212324512012565
3Pocztowy K.S.26201523112910261
4Bad Boys2620062441519360
5Dragons De Feu2616192281606849
6Niedzielne Grajki2615292401895147
7New Generation2613112116129-1340
8F.C Bianconeri2613013126118839
9Arsanit2610214103219-11632
10FC Potęgi2610115120159-3931
11FC PG267118100195-9522
12Tigers266119123312-18919
13Topazowa Team250124072-720
Leagues
1 liga 2021 Jesień, 1 liga 19/20, 2 liga 18/19, 5 Puchar Konina, 6. Puchar Konina, 7. Puchar Konina Minifootball
Sezony
Sezon 2018/2019, Sezon 2019/2020, Sezon 2020/2021, Sezon 2021 - Jesień