MS TEAM

Nazwa drużyny: MS Team
Data założenia: 2019

Barwy: niebiesko -białe
Kolor koszulek: niebieskie

Kontakt z kapitanem:  Józef Pawłowski
Kontakt z vice-kapitanem:  Rafał Szemfeld

WWW: –
Facebook: –

Preferowany orlik:


Przydomek drużyny: 

Sukcesy:

  • Sezon 2016/2017

Najwyższe zwycięstwo: 

Najwyższa porażka:


O drużynie:

DataGospodarzWynikiGośćCzas

2 liga 2020/2021

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Golden Boys2119022775821957
2FS KONIN2118031931029154
3FC KATY2114072031158842
4MS TEAM21101101701462431
5Bad Boys2110011152168-1630
6F.C Bianconeri217113132137-522
7Tigers215016103302-19915
8Topazowa Team2100215207-2020

2 liga 2019/2020

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Niedzielne Grajki2824043509325772
2Gramada2824042959819772
3Golden Boys28211626110116064
4F.C Bianconeri28141131991811843
5FC Santos Konin2812016200222-2236
6MS TEAM2812016187217-3036
7Tigers284024132432-30012
8GALACTICOS Konin2800280280-2800
Leagues
2 liga 20/21, 2 liga 19/20, 6. Puchar Konina
Sezony
Sezon 2019/2020, Sezon 2020/2021