Niedzielne Grajki FC

Nazwa drużyny: Niedzielne Grajki FC
Data założenia:   r.  2018

  • Barwy: Białe
  • Kolor koszulek: Białe
  • Kolor spodenek: Czarne
  • Kolor getrów:

kontakt z kapitanem : PATRYK KOŚCIELNIAK

kontakt z vice kapitanem :

WWW: –
Facebook: https://www.facebook.com/Niedzielnegrajkiko5


Przydomek drużyny:

Sukcesy:

  • Sezon 2019/2020
  • Sezon 2018/2019
    6
    miejsce w 2 lidze (47 pkt)
    V Puchar Konina – 1/8 finału (Team Reiss Konin 7:2 Niedzielne Grajki FC)

Najwyższe zwycięstwo: 

Najwyższa porażka:


O drużynie:


Galeria zawodników drużyny:

DataGospodarzWynikiGośćCzas

1 liga 2020/2021

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1ZTR Boys161312128478140
2Pędzace Naleśniki161302140588239
3KS Elpak1612031916013136
4Team Reiss16907107103427
5Pulowery167181321102222
6Magros AKP167189197-622
7Niedzielne Grajki16401255122-6712
8OSK Royal/WLKW16401243126-8312
9Gramada16011511175-1641

2 liga 2019/2020

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Niedzielne Grajki2824043509325772
2Gramada2824042959819772
3Golden Boys28211626110116064
4F.C Bianconeri28141131991811843
5FC Santos Konin2812016200222-2236
6MS TEAM2812016187217-3036
7Tigers284024132432-30012
8GALACTICOS Konin2800280280-2800

Tabela 2 liga 2018/2019

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Team Reiss2623032156614969
2Militarni Hubertus26212324512012565
3Pocztowy K.S.26201523112910261
4Bad Boys2620062441519360
5Dragons De Feu2616192281606849
6Niedzielne Grajki2615292401895147
7New Generation2613112116129-1340
8F.C Bianconeri2613013126118839
9Arsanit2610214103219-11632
10FC Potęgi2610115120159-3931
11FC PG267118100195-9522
12Tigers266119123312-18919
13Topazowa Team250124072-720
Leagues
1 liga 20/21, 2 liga 18/19, 2 liga 19/20, 5 Puchar Konina, 6. Puchar Konina, II Gramy RAZEM dla WOŚP
Sezony
Sezon 2018/2019, Sezon 2019/2020, Sezon 2020/2021