RKN Konin

Nazwa drużyny: RKN Konin
Data założenia: 2022 r.

  • Barwy: Niebieskie
  • Kolor koszulek: Niebieskie

Kontakt z kapitanem: Mateusz Nalewski

Facebook


Przydomek drużyny: RKN

Sukcesy:

 

Najwyższe zwycięstwo: –

Najwyższa porażka: –


O drużynie:


Galeria zawodników drużyny:

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
1Kacper ChojnackiBramkarz0231090
1Hubert MiśkiewiczBramkarz3170150

Obrońca

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
Jakub PakulskiObrońca000000
Jacek WęglewskiObrońca040040
6Janusz KarmowskiObrońca112717100
14Miłosz KarmowskiObrońca22902110
15Jakub GraczykObrońca3240190

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
Kamil BłażejewskiPomocnik92907110
Jakub NalewskiPomocnik, Zrzeszony182401390
Filip MichalakPomocnik1150160
4Bartosz JaszczakPomocnik, Zrzeszony390430
7Mateusz NalewskiPomocnik1233235110
99Patryk BorowskiPomocnik5130340

Napastnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
Adam PacholskiNapastnik, Zrzeszony11123630
6Eryk BorowskiNapastnik223241390

Zrzeszony

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
Jakub NalewskiPomocnik, Zrzeszony182401390
Adam PacholskiNapastnik, Zrzeszony11123630
4Bartosz JaszczakPomocnik, Zrzeszony390430

1 liga – jesień 2022

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1ZTR Boys1211011552413133
2Gąsiory FC1210111714812333
3Golden Boys12100289305930
4KW KONIN1281389652425
5RKN Konin12705102574521
6Weekend Warriors125077196-2515
7Magros AKP114167075-513
84FUN Konin124174693-4713
9F.C Bianconeri123184593-4810
10Tigers1230950118-689
11Drużyna Mistrzów1230929183-1549
12PKS Konin 4201101101651-350
Leagues
1 Liga 2022 Jesień, 1 liga 2022 Jesień – GRUPA A
Sezony
Sezon 2022 - Jesień