Weekend Warriors

Nazwa drużyny: Weekend Warriors
Data założenia: 30.07.2022

  • Barwy: Czerwono-Żółto-Niebieskie
  • Kolor koszulek:

Kontakt z kapitanem: Dawid Torzewski

Kontakt z vice-kapitanem: Marcel Bilski

Facebook


Przydomek drużyny: WeekendWarriors

Sukcesy:

 

Najwyższe zwycięstwo:

Najwyższa porażka:


O drużynie: Nowo powstała ekipa weekendowych wojowników, gotowa powalczyć o najwyższe cele.


Galeria zawodników drużyny:

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
1Kamil StaszakBramkarz010010
33Andrzej ŚliwińskiBramkarz0112030
58Mateusz PrzyguckiBramkarz060030
99Łukasz SipaBramkarz030020

Obrońca

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
3Jakub GrzelakObrońca000000
5Damian JedlińskiObrońca010110
6Alan SzyszyńskiObrońca3130270
8Patryk KazmierczakObrońca1130080
14Dawid TorzewskiObrońca3110350
16Tomasz RoszakObrońca3180590
22Aleksander MajcherskiObrońca4191080
77Mariusz MańczakObrońca6210590

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
9Jakub BorowiakPomocnik000000
10Arkadiusz JesionowskiPomocnik2100540
11Karol KantorskiPomocnik000000
13Adrian PawlakPomocnik13141760
15Mikołaj KościelskiPomocnik010110
17Hubert KościelskiPomocnik060030
18Dawid BorowiakPomocnik2121540
19Gracjan MikulskiPomocnik000000
30Adam WalczakPomocnik020320
80Marcel BilskiPomocnik13180860

Napastnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
7Tobiasz SkibińskiNapastnik481230
12Dawid BanaszakNapastnik12244770
23Arkadiusz KukulskiNapastnik, Zrzeszony000000
43Miłosz FabiszakNapastnik, Zrzeszony000000

Zrzeszony

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPAssistsMeczOwn Goals
23Arkadiusz KukulskiNapastnik, Zrzeszony000000
43Miłosz FabiszakNapastnik, Zrzeszony000000

1 liga – jesień 2022

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1ZTR Boys1211011552413133
2Gąsiory FC1210111714812333
3Golden Boys12100289305930
4KW KONIN1281389652425
5RKN Konin12705102574521
6Weekend Warriors125077196-2515
7Magros AKP114167075-513
84FUN Konin124174693-4713
9F.C Bianconeri123184593-4810
10Tigers1230950118-689
11Drużyna Mistrzów1230929183-1549
12PKS Konin 4201101101651-350
Leagues
1 Liga 2022 Jesień, 1 liga 2022 Jesień – GRUPA A
Sezony
Sezon 2022 - Jesień