Wiktor a po co Ci ten Minifootball?

Łukasz: Witaj, od kiedy uczestniczysz w rozgrywkach piłki 6 osobowej w Koninie? Powiedz skąd dowiedziałeś się o lidze?
Wiktor: W rozgrywkach uczestniczę od sierpnia 2018 roku. O rozgrywkach dowiedziałem się od braci którzy grali i zabierali mnie na swoje mecze.

Łukasz: Jak zmieniło się twoje życie gdy powstały rozgrywki?
Wiktor: Moje życie zmieniło się na lepsze od czasu dołączenia do rozgrywek, czuję się lepiej i mam więcej sił, widzę też poprawę w życiu codzienny.

Łukasz: Jaki miał wpływ Covid-19 i idące za nim obostrzenia na Waszą drużynę?
Wiktor: Na pewno to był ciężki okres dla nas wszystkich nie mogliśmy trenować w grupie i poćwiczyć wariantów które moglibyśmy zastosować podczas gry. Mówiąc krótko Covid-19 miał negatywny wpływ na drużynę jak i na naszą grę.

Łukasz: W sezonie 19/20 do rozgrywek zgłosiło się około 553 zawodników, co przyciąga ich do Minifootball?
Wiktor: Na pewno jest to chęć zdrowej rywalizacji, spotkania się z kolegami, pogrania w piłkę i to że można wyjść pobiegać a nie siedzieć w domu przed komputerem czy też telefonem. Jedną z kluczowych rzeczy jest też świetna organizacja.

Łukasz: I kluczowe pytanie: A po co Ci ten Minifootball? co Ci daje?
Wiktor: Minifootball daje mi wiele radości z gry i możliwości rozwoju. Daje chwile radości i smutku po zakończonym sezonie, a w oczekiwaniu na następny sezon budzi się ekscytacja z kim przyjdzie nam rywalizować i jaki osiągniemy wynik końcowy. Moim zdaniem nie da się tego opisać w skrócie co daje gra w tej lidze ponieważ są różne chwile po meczach. Na pewno dzięki rozgrywkom zyskałem wiele nowych znajomości i mogę realizować swoją pasje.

Odpowiedz i Ty na zadane pytania! 🙂
formularz jest tu: https://minifootball.pl/wywiady-vol-4-po-co-ci-ten-minifootball/