Mistrzowski pojedynek – 10 kolejka

10-kolejka

Rozpoczęliśmy 10 kolejkę zmagań w najwyższej klasie piłkarskich szóstek rozgrywanych w Koninie. Hitem kolejki bez wątpienia jest pojedynek „starych znajomych”, drużyn grających w rozgrywkach od 2013 r. KS KONIN i KS Elpak Konin to najbardziej utytułowane zespoły w naszych rozgrywkach. Ostatnimi czasy górą są zawodnicy „Elpaku” jednak KS Konin chce wziąć odwet i wrócić do walki o mistrza. Pojedynek czerwonych i niebieskich zawsze obfitował w spektakularne bramki i zwroty akcji, wierzymy że będzie tak i tym razem.

O pierwsze punkty powalczą również drużyny które dotychczas nie zdobyły chodź jednego pkt w obecnym sezonie. Zmierzą się FC Potęgi z Green Warriors drużyny zajmujące kolejno 13 i 14 lokatę w tabeli.

Ciekawy pojedynek szykuje się miedzy FC KATY a Byle do przerwy. Mistrzowie sezonu 2014/2015 potrzebują pkt by gonić czołówkę stawki jednak ich przeciwnicy są na fali wznoszącej i darmo skóry nie oddadzą.

Dynamo zagra z drużyną FC Bianconeri którzy ostatnio pkt zdobyli  4 września w pojedynku z drużyną F BUTY.

Wymieniony zespół F BUTY zajmujący 8 lokatę podejmować będzie drużynę Amatorów (AKP KONIN) którzy z dorobkiem 16 pkt plasują się na 5 lokacie, są liderem peletonu w pogoni za uciekającą 4 drużyn.

Ciężko przewidzieć wynik spotkania miedzy drużynami Jot-Ł Konin i Zieloni Konin, dzieli ich w tabeli 7 pkt jednak patrząc na dotychczasowe pojedynki z wyżej rozstawionymi przeciwnikami grali zawodnicy Jot-Ł. Zieloni to trzecia drużyna 2 edycji pucharu Konina która ma coś do udowodnienia w pierwszej lidze. Zapowiada się emocjonujący pojedynek.

Husaria IzoSerwis Konin zmierzy się z podbudowaną ostatnim zwycięstwem drużyną Gąsiorów FC. Gąsiory świadome ustawienia tabeli mogą awansować na 3 lokatę wyprzedzając KS KONIN który uległ im w pojedynku 8 kolejki, by tak się jednak stało Elpak musi co najmniej zremisować bądź wygrać z KSK a Gąsiory muszą zdobyć komplet pkt.

Zapraszamy na wszystkie ligowe pojedynki.