Zapowiedź 17 kolejki 1 ligi

17 kolejka: 10 kwiecień

Gospodarz Wynik Gość
GĄSIORY FC AKP KONIN
DYNAMO QUATRO KONIN ZIELONI KONIN
BYLE DO PRZERWY GREEN WARRIORS
KS ELPAK KONIN HUSARIA IZOSERWIS KONIN
KS KONIN  9:7 FC POTĘGI
FC KATY JOT-Ł KONIN
F.C BIANCONERI F BUTY

W ramach 17 kolejka zmagań  I ligi Playarena Konin odbędą się następujące spotkania:

Gąsiory FC znajdujące się na 5 miejscu w tabeli podejmą niżej notowanego rywala AKP Konin, który plasuje się na 9 miejscu w lidze. Miejmy nadzieję, że AKP stawi opór  i mecz będzie stał na wysokim poziomie.

Lider rozgrywek, drużyna Dynama Quatro Konin podejmie Zielonych Konin. Zieloni Konin aktualnie w lidze plasują się na miejscu 8 w tabeli, i nie mają nic do stracenia by powalczyć o punkty z liderem.

Zespół Byle do Przerwy okupujący miejsce 12, w 17 kolejce zmagań podejmie Green Warriors, którzy znajdują się na 13 miejscu w tabeli. Jest to ważny mecz dla obu drużyn z punktu widzenia sąsiadujących miejsc w tabeli. Niewątpliwie emocje w tym meczu będą na wysokim poziomie.

KS Elpak Konin, drużyna zajmujące 2 miejsce w lidze podejmie tym razem Husarię Izoserwis Konin, która plasuje się na 11 miejscu w tabeli. Husaria nie ma nic do stracenia w tym meczu, by powalczyć o punkty z wyżej notowanym rywalem aspirującym do zwycięstwa w lidze.

W ramach 17 kolejki drużyna w czubie tabeli- KS Konin rozegrał już spotkanie z FC Potęgami wygrywając 9 do 7. Wygrana faworyta, którym był KS Konin z drużyną z ostatniego miejsca w tabeli na pewno nie dziwi, ale FC Potęgi pokazały w tym meczu, że są w stanie nawiązać w jakimś stopniu walkę z zdecydowanie wyżej notowanym rywalem, strzelając 7 bramek.

FC katy natomiast podejmą Jot-Ł- Konin. FC katy plasuj się w czołówce tabeli, na miejscu 4, Jot-Ł-Konin na pozycji 7. W tym przypadku Jot-Ł-Konin również nie ma nic do stracenia by powalczyć z wyżej notowanym rywalem.

F. C Bianconeri (10 miejsce w lidze) w ramach 17 kolejki podejmie F Buty. Dla Bianconeri mecz z F Butami będzie również nie lada wyzwaniem by urwać punkty wyżej notowanemu rywalowi, którzy zajmują 6 miejsce w tabeli.

Kolejna runda, kolejne emocje i wyzwania dla każdej drużyny w walce o  ligowe punkty. A dobrze wiemy, że każdy punkt może w końcowym etapie meczów okazać się na wagę złota, czy to o czołowe miejsca w lidze, walcząc o przepustki na mistrzostwa polski, czy o utrzymanie. Emocji i sportowego ducha walki na pewno nie może zabraknąć.