3 kolejka – zapowiedź

Podczas 3 kolejki zmagań  rywalizacja będzie toczyć się nadal o rozkład sił w tym sezonie poszczególnych drużyn.  Drużyny rywalizujące w rozgrywkach na pewno dołożą wszelkich starań by zanotować awans w tabeli, a nie spadek, którego z pewnością nikt by nie chciał.

screenshot-playarenakonin pl 2016-08-19 09-05-51

I tak dotychczasowy lider po dwóch kolejkach Dynamo Quatro Konin podejmie AKP Konin. Czy lider odniesie kolejne zwycięstwo i utrzyma pierwsze miejsce w lidze? Na pewno drużyna AKP Konin będzie starał się postawić trudne warunki.

KS Elpak Konin podejmie beniaminka rozgrywek, drużynę Green Warriors. Miejmy nadzieję, że kolejna porażka w Green Warriors z KS Konin, nie zostanie powtórzona w tym meczu, i drużyny powalczą o jak najlepszy rezultat.

Zespoły sąsiadujące w tabeli KS Konin i Husaria Izoserwis Konin  stoczą batalię o 3 punkty i przesunięcie się wyżej w tabeli.

Mamy nadzieję, że drużyna Byle Do Przerwy, przeciwstawi się drużynie Zielonym Konin, i zdobędzie pierwsze punkty w tym sezonie i wynik rywalizacji w tabeli będzie jeszcze bardziej zacięty.

Formę drużyny F Buty sprawdzą Gąsiory FC.Zapowiada się spotkanie na najwyższym poziomie i niewątpliwie będzie to hit 3 kolejki.

F.C. Bianconeri podejmie JOT-Ł KONIN ciężko przewidzieć rezultat tego spotkania, a drużyna FC Katy  już dzisiaj podejmie zespół FC Potęgi.
Liga rozpoczęła nam się na dobre. Miejmy nadzieję, że z każdym meczem wyniki rywalizacji będą bardziej zacięte, a  forma zespołów będzie cały czas rosła. Zacięta rywalizacja zgodnie zasadami fair play, na pewno doda lidze większego urozmaicenia i nieprzewidywalności  dotyczącej poszczególnych wyników meczowych, czyniąc piłkę nożną jeszcze  bardziej popularną w naszym regionie i nie tylko.