Przed nami 9 kolejka hitowych meczów

9-kolejka

9 kolejka zmagań przyniesie nam bardzo emocjonujące rywalizacje meczowe, w której                  o zwycięstwo będą walczyć ze sobą drużyn znajdujące się w górnej części tabeli, jak i Ci troszkę niżej.

Aktualny wc lider po 8 kolejkach, drużyna KS Konin, która ma aspiracje również na wygranie ligi, podejmie w 9 kolejce drużynę, która zajmuje górne miejsce w tabeli- Gąsiory FC, po 8 meczach okupują 4 miejsce w rozgrywkach. Będzie to niewątpliwie jeden z hitowych meczów tej kolejki zmagań, o emocje w tym meczu nie musimy się martwić.

Kolejna drużyna z aspiracjami na zwycięstwo w lidze- KS Elpak Konin powalczy o odniesienie kolejnego zwycięstwa z zespołem FC Katy. KS Elpak Konin aktualnie zajmuje 3 miejsce w tabeli, aczkolwiek ma jeden mecz do rozegrania więcej w stosunku do drużyn zajmujących wyższe od nich miejsca w tabeli.  Drużyna FC Katów zajmuje 5 miejsce i  jeśli będzie chciała nawiązać walkę z drużynami z górnej części tabeli, na pewno w tym meczu powinna pokazać się z dobrej strony w meczu z KS Elpak Konin.  Zapowiada się również ciekawe widowisko sportowe w tym meczu.

Drużyna Byle Do Przerwy zajmuje po 8 kolejkach 10 miejsce w tabeli, będzie podejmować F.C. Bianconeri, którzy zajmują sąsiadującą 11 pozycję i mają o jeden mecz do rozegrania więcej. Czeka Nas więc mecz w niższej części tabeli, który może Nas mile zaskoczyć.

Aktualny lider rozgrywek Dynamo Quatro Konin powalczy o trzy punkty z niżej notowanym rywalem w tabeli drużyną F Buty, którzy zajmują 6 miejsce. Na pewno lider rozgrywek nie może zlekceważyć rywala w tym meczu, jeśli chce walczyć o czołowe miejsca w tabeli, bo jak pokazała poprzednia kolejka, drużyna  niżej notowana Jot-Ł-Konin zdołała odebrać punkty             i zremisować z dotychczasowym liderem.

Ciekawie zapowiada się również pojedynek w środkowej części tabeli. AKP Konin, które zajmuje 7 miejsce i ma jeden rozegrany mecz mniej, będzie podejmować drużynę, która po 8 kolejkach zajmuje 9 miejsce. Odpowiedź  na pytanie czy AKP Konin przesunie się bliżej górnej część tabeli, bądź rywal pokrzyżuje im plany, przekonamy się być może po tym meczu.

Przełamanie punktowej niemocy będzie się starać drużyna FC Potęgi, która jak dotychczas nie zdołała zdobyć ani jednego puntu w tych rozgrywkach. Zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli. Rywalem będą Zieloni Konin, którzy zajmują 8 miejsce i mają do rozegrania jeden mecz zaległy.

Kolejną drużyną która nie ma na swoim koncie jeszcze żadnego punktu w tym sezonie, jest Green Warriors. Zajmują niestety ostatnią pozycję. Powalczą o pierwsze punkty w tym sezonie z Husarią Konin, którzy plasują się  12 miejscu w lidze, z również jednym meczem zaległym do rozegrania.

Zapowiada się intersująca kolejka, która może przynieść zmiany w tabeli, a także niespodzianki. Czy tak się stanie? Na to pytanie pewnie uzyskamy odpowiedź niebawem.