Zapowiedź najbliższych spotkań MiniFootball Konin

Rozpoczynamy 3 kolejkę 1 ligi i 5 kolejkę 2 ligi, kolejki rozgrywamy od 6 września do 15 września. Większość drużyn rozgrywają swoje mecze z dużym wyprzedzeniem co cieszy nie tylko organizatorów.

Co przed nami w zbliżającym się okresie meczowym?

1 liga:
Gąsiory FC –  
Zwierzyniec Konin
Gąsiory jak do tej pory idą jak burza po dwóch kolejkach notują bowiem komplet punktów czy ubiegłorocznym mistrzom 2 ligi uda się ich zatrzymać??

Young Veterans FCPulowery
„Młodzi weterani” i Pulowery znów w jednej lidze .Dwa sezony wstecz obie drużyny rywalizowały w rozgrywkach 2 ligi pulowerom już w pierwszym sezonie udało się przebić Youngi potrzebowali jeszcze rok by dołączyć do grona pierwszoligowców teraz zmierzą się ponownie . kto lepiej przepracował ten czas i wygra ten mecz??

GOl-AsyAKP Konin
Obie drużyny po dwóch kolejkach nie zdobyły jeszcze punktów w tym sezonie . niewątpliwe że jest to idealny mecz na przełamanie dla obu drużyn . Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia ?? a może padnie remis ??

KS ELPAK KONINZTR Boys
Mecz dwóch potężnych drużyn . to może nam sugerować tabela z poprzedniego sezonu. Zarówno ELPAK jak i „Zatorzanie” przez cały sezon trzymali górny półap ligowej tabeli . Pojedynek który na pewno przyniesie wiele efektownych akcji chodź nie koniecznie bramek bo zapowiada się nam mecz w którym na pewno mecz w którym „nikt łatwo skóry nie odda ”

KS KONINWLKW
Weteran ligi kontra efektywny beniaminek . do tej pory drużyna tylko w jednym meczu zdobyła punkt w remisowym spotkaniu z „Youngami” wilków za to ma ich na koncie 3 i i po przegranej z ELpakiem na pewno chce wrócić na „Zwycięskie tory”. Kto wyjdzie z tego pojedynku jako wygrany ??

2 liga:
New Generation   –  Bad Boys Konin

Mamy tutaj pojedynek Beniaminków „Nowa generacja” Jak do tej pory nie pokonana po 4 kolejkach mają na swoim koncie 12 punktów Bad Boys’om za to dwa razy przyszło zejść z boiska jako przegrani . jak będzie tym razem ??

FC Potęgi   –  Tigers Konin
Tutaj mamy drugoligowy klasyk . Pojedynek potęg z Tigerami staje powoli nie pisanymi „derbami” drugiej ligi w większości spotkań to potęgi wychodziły zwycięsko z tego pojedynku . Jak po wzmocnieniach kadrowych tym razem wypadnie drużyna „Tygrysów

FC PG   –  Niedzielne Grajki FC
Kolejny Pojedynek Benjaminków . do tej pory z boiska drużyna FC PG nie wyniosła jeszcze punktów . ma co prawda ich 6 jednak są one efektem dwóch terminarzowych Walkowerów . Na pewno Będą chcieli przełamać tą passę jednak nie będzie to łatwe gdyż drużyna Niedzielnych Grajków radzi sobie do tej pory całkiem nieźle ulegli do tej pory tylko aktualnym lidera drugiej ligi i to niewielką różnica bramek

Arsanit KoninMilitarni Hubertus
Kolej ny pojedynek Benjaminków . Do tej pory Arsanit nie zdobył żadnych punktów . a mierzą się z dość dobrze rozpędzoną drużyną Militarnych .Czy Militarni zdobędą kolejne 3 punkty czy Arsanit zaskoczy ich przełamaniem ??

Team Reiss KoninF.C Bianconeri
Ciekawy pojedynek Miedzy „Odkryciem sezonu 2017/2018” a Weteranami ligi . F.C Bianconeri robiło mały remont w składzie jednak na razie to wystarczało im tylko do zajęcia im miejsca w środku ligowej tabeli . Team Reiss za to do tej pory nie ugięte rywalom wygrało swoje wszystkie 4 mecze . Jak będzie tym razem ??

Mecze kolejki które już zostały rozegrane:
Topazowa wycofana z rozgrywek, WLKW przeniesione do 1 ligi (mecze zweryfikowano na walkowery).

Pocztowy Klub Sportowy  3 – 0 WLKW
Dragons De Feu   3 – 0  Topazowa Team