Zestawienie osiągnięć zawodników 2 ligi.

Po 4 kolejkach przedstawiam pierwsze zestawienie statystyki 2 ligi. Jest to zarazem pierwszy sezon w którym przymierzam się do opracowania pełnych statystyk niższej klasy rozgrywkowej w Koninie. W spotkaniach  2 ligi zagrało już 112 zawodników, łącząc to z liczbą 1 ligi daje nam to 429 osób grających w rozgrywkach!

Kolejne zestawienie mocno zweryfikuje dotychczasowe statystyki i poprawi potencjalne błędy które nieumyślnie mogłem popełnić w owym zestawieniu.


Po czterech kolejkach liderem jest  Paweł Bryzdalski (ZTR BOYS) który odnotował 18 trafień, na drugiej lokacie Tobiasz Ambroży (Young Veterans FC) z wynikiem 12 bramek a tuż za nim również zawodnik (ZTR BOYS) Marcin Cygan który trafił już 11 razy do siatki rywala. Stawkę zamykamy min 3 trafieniami.


Na pierwszym miejscu mamy  5 zawodników którzy wyróżnili się w ligowych spotkaniach i otrzymali MVP dwa razy. Każda kolejny pojedynek ligowy przyniesie nowe zmiany  w tabeli.


Liderami Tabeli są zawodnicy ZTR BOYS którzy dominują w 2 lidze i na tą chwilę są pewnym punktem do awansu do 1 ligi.


Dzięki rutynie występowania w swoich drużynach i mimo ostatnich walkowerów, najlepiej punktującymi bramkarzami są Robert Lewandowski (KS KONIN) 47 pkt i Daniel Kubiak (KS ELPAK KONIN) 45 pkt,  a na trzeciej pozycji Eryk Adamiuk (Dynamo Konin) 40 pkt i Radosław Bartycha (F Buty) 40 pkt.