Znamy pary ćwierćfinałowe pucharu!

Za nami losowanie par które zrealizowaliśmy u naszego partnera technicznego  Salon Piłkarski Masita.

Team Reiss KoninPNZ Konin
Drużyna Reissa dołączyła do naszych rozgrywek wiosną trwającego sezonu rozpoczynając swoją przygodę z MiniFootball od trzeciej ligą, ich rywalem będzie drużyna PNZ Konin która z kolei przystąpiła do rozgrywek w sezonie 16/17, zaczynała od drugiej ligi i wywalczyła awans do pierwszej ligi. Ciężko wskazać faworyta spotkania, a drużyny zapewnią sobie możliwie najsilniejsze składy na mecz pucharowy.

Finezja TeamGąsiory FC
Jak podają media społecznościowe Gąsiorów, spotkanie pucharowe będzie okazją do spotkania starych znajomych „…los chciał, że trafiliśmy na drużynę naszych byłych zawodników: Bartka Nowaka, Kornela Broniszewskiego i Rafała Kaczmarka! Będzie to z pewnością ciekawe spotkanie, o którym będziemy informować wkrótce!”. Środowisko jest zgodne, że drużyna Finezji może być czarnym koniem pucharu, zaprezentowali wysoką formę wygrywając turniej halowy organizowany przez Playarena Konin na rzecz WOŚP. Zapowiada się spotkanie najwyższych lotów.

Dynamo KoninKS KONIN
Dynamo jest zdecydowanym faworytem pucharu (i obrońcą tytułu) a ich przeciwnikiem będą weterani rozgrywek, drużyna prowadzona przez Dawida Głowackiego – KS KONIN (grają w 1 lidze od sezonu 12/13). Zespoły grały ze sobą wielokrotnie a po reformie kadrowej drużyny trójkolorowych KS-owi nie udało się wygrać spotkania, grałi kilka razy w lidze jednak spotkanie pucharowe odbędzie się po raz pierwszy. Bilans spotkań ligowych Dynamo 3:3 KS nie wskazuje nam faworyta, bilans bramkowy Dynamo 43:66 KS jest korzystny dla KS KONIN. Patrząc na tabelę 1 ligi faworytem wydaje się jednak Dynamo.
Przed nami jeden mecz pucharowy 1/4, będzie to twarde i wymagające spotkanie, wyzwanie sportowych umiejętności i organizacyjne dla drużyn które na swoich barkach mają już tytuły mistrzowskie.

Ostatnie mecze:
29.11.2017 KS KONIN 8: 9 Dynamo Konin
22.06.2017 KS KONIN 4: 9 Dynamo Konin
16.11.2016 KS KONIN 5: 9 Dynamo Konin
15.06.2016 KS KONIN 20: 2 Dynamo Konin
30.04.2016 KS KONIN 24: 11 Dynamo Konin
28.02.2016 KS KONIN 5: 3 Dynamo Konin

Zwierzyniec KoninKS ELPAK KONIN
Rewelacja sezonu jaką jest Zwierzyniec zmierzy się z najbardziej utytułowaną drużyną rozgrywek – KS Elpak Konin. Drużyny zagrają ze sobą pierwszy raz więc nie sposób wskazać faworyta. Przytoczyć można ostatnie potyczki w rozgrywkach, gdzie Elpak przegrał z ZTR 7:8, a drużyna Zwierzyńca wyeliminowała w 1/8 właśnie ZTR Boys z pucharu wygrywając 15:9. Nie można porównywać tamtych meczy do ćwierćfinałowego spotkania, chodź powyższe dane dodają pikanterii do meczu który odbędzie się wkrótce.

Spotkania 1/4 rozegrane zostaną od 23 kwietnia do 7 maja, szykuje się nam wyjątkowo gorąca majówka.